w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Rodzina Kamila Durczoka wydała pilne oświadczenie. „Nie życzymy sobie…”

Bliscy zmarłego 16 listopada dziennikarza Kamila Durczoka wystosowali list do mediów. Napisali, czego nie życzą sobie w trakcie pogrzebu.

pogrzeb kamila durczoka data godzina rodzina oświadczenie
Rodzina zwróciła się do mediów w mocnym apelu o uszanowanie prywatności. Fot. YouTube / Łukasz Jakóbiak (screen)

Pogrzeb Kamila Durczoka już niebawem. Rodzina wydała pilne oświadczenie skierowane głównie do mediów. Bliscy dziennikarza napisali, czego nie życzą sobie w trakcie ostatniej drogi byłego prowadzącego Fakty TVN.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Data jest już znana. Rodzina wydała oświadczenie

Rodzina nie może znieść, że w mediach tyle się pisze o zmarłym w Katowicach w wieku 53 lat dziennikarzu. W najbliższym czasie jego bliscy pragną przeżyć smutek i żałobę w spokoju i z dala od fotoreporterów. W internecie rozdina zamieściłą specjalnie napisane oświadczenie.

Dziennikarz zmarł we wtorek 16 listopada około 4 nad ranem. Informacja ta była druzgocąca zarówno dla jego fanów, jak i byłych kolegów z branży. Zaniepokojeni byli również Polacy, którzy kiedyś często oglądali go jako prezentera Faktów TVN. Wielu z nas nadal cieżko uwierzyć, że popularny dziennikarz odszedł.

„Wolą moją, jak i mojej rodziny…”

Rodzina dziennikarza w stanowczych słowach odniosła się do medialnej burzy po śmierci bliskiego. W treści oświadczenia podpisanego przez brata Dominika czytamy:

Wolą moją, jak i mojej rodziny, w związku z rodzinnym charakterem pogrzebu mojego brata Kamila Durczoka, oświadczam, że nie życzymy sobie udziału wszelkich mediów w tym wydarzeniu, a tym bardziej jakiegokolwiek jego dokumentowania. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji. (o2.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=aXxu3kGgwVE

Wcześniej w internecie pojawiło się też oświadczenie lekarzy, którzy opiekowali się Kamilem Durczokiem w katowickim szpitalu. W sieci pojawiło się także oświadczenie ze strony szpitala, w którym zmarł dziennikarz. Joanna Chłądzyńska, rzeczniczka szpitala poinformowała:

Były prezydent w szpitalu. Lekarze: „Stan zdrowia uważany za krytyczny”

kuchenne rewolucje 18 listopada marzenna śmierć

Śmierć w „Kuchennych Rewolucjach”! Gessler zabrała głos. „Oglądajcie proszę. Dla niej…”