w ,

Idealny pomysł na niezapomniany prezent? Kilka ciekawych inspiracji

W tym artykule przedstawiamy krótką listę inspiracji, skupiając się przede wszystkim na przeżyciach – nie przedmiotach. 

pomysł na prezent oryginalny niezapomniany

Uniwersalny, idealny prezent najpewniej nie istnieje. Na szczęście możliwości są dziś na tyle szerokie, że każdy z nas, bez względu na to, jakie są upodobania i zainteresowania obdarowywanej osoby, znajdzie doskonały upominek dla swoich bliskich.

Idealny pomysł na niezapomniany prezent: podaruj bliskiej osobie wyjątkowy lot paralotnią z doświadczonym instruktorem

Paralotnia to wyjątkowy środek transportu, pozwalający cały ciałem poczuć niezwykłość lotu w powietrzu oraz bez odgrodzenia szybą podziwiać widoki z dużej wysokości. Jeśli wiecie, że któryś z waszych bliskich lubi naprawdę mocne przeżycia, a jednocześnie chciałby zobaczyć, jak wygląda jego okolica z lotu ptaka, podarujcie mu voucher na lot paralotnią lub motolotnią.

Możecie zarezerwować go na stronie https://www.prezentzycia.pl/pl/o/lot-paralotnia. To idealny pomysł na niezapomniany prezent!

Wyjątkowy prezent dla twoich bliskich: jazda sportowym samochodem, motocyklem, ciężarówką, gokartem lub maszyną budowlaną

Vouchery na jazdy na torach wyścigowych wyjątkowe prezenty dla każdego miłośnika motoryzacji. Adrenalina, szybkość i decybele żadnego z nich nie pozostawią obojętnym.

Szukając idealnego upominku dla kogoś, kto interesuje się motoryzacją, do wyboru macie naprawdę wiele opcji – włączając w to jazdę wyścigowym samochodem lub motocyklem, ogromną ciężarówką lub małym, ale zwrotnym i szybkim gokartem, a nawet gigantycznymi maszynami budowlanymi.

Wymarzony prezent? Niezapomniane emocje z ukochaną osobą podczas lotu balonem z romantycznym noclegiem na zamku

Jeśli szukacie prezentu dostarczającego nieco mniejszej ilości adrenaliny, ale nadal fascynującego, dobrą propozycją może okazać się lot balonem.

W zależności od wersji, obdarowana osoba może odbyć go sama, ze swoją drugą połówką (polecamy przede wszystkim na rocznicę ślubu) lub całą rodziną. Niektóre loty zakładają też nocleg w malowniczej, romantycznej scenerii zabytkowego zamku.

Prezent marzeń na urodziny, święta lub walentynki: degustacje i kursy kiperskie. Odkryj różnorodny świat wina, piwa, wódek, kawy lub sushi

Profesjonalnie przygotowana degustacja różnych produktów prezent doskonały dla osób z duszą konesera, kochających poznawać nowe, ciekawe smaki. Może to być wino, piwo rzemieślnicze, luksusowe rodzaje wódki, kawa lub sushi.

Prezent może polegać zarówno na skosztowaniu różnych rodzajów danego produktu, jak i szkoleniu – przede wszystkim z przygotowania kawy lub sushi.

Co myślisz?

marlena maląg emerytury przywilej wiek emerytalny praca

Zaskakujące słowa minister rodziny. Przyszli emeryci nie będą zadowoleni

pies pracownik zakładu pogrzebowego

Pies zatrudniony w zakładzie pogrzebowym. Trudno uwierzyć, w jakiej roli