w ,

Czy koszulka na prezent musi być śmieszna?

Skądże! Zabawność i poczucie humoru to kwestie indywidualne, zarówno obdarowywanego jak i osoby, która przygotowuje prezent.

koszulka na prezent
Nie zawsze jest czas i miejsce na żarty polityczne czy religijne. Żartobliwy nadruk na koszulce dla babci też nie zawsze będzie trafiony.

Pomimo całej gamy zabawnych wzorów, śmiesznych nadruków bogatych w kolory i treść, to równie dobrym pomysłem może być sprezentowanie zwykłej koszulki, z niezwykłą, spersonalizowaną grafiką.

Nadruki na koszulkach. Czy muszą być zawsze śmieszne?

O ile śmieszne nadruki na koszulkach mogą pełnić wiele funkcji, takich jak: przekazanie uczuć, przeprosiny, celebracja jakiegoś święta bądź chwili wspólnie przeżytej, o tyle trzeba pamiętać, że nie każdy ma do siebie aż tak duży dystans.

Nie zawsze jest czas i miejsce na żarty polityczne czy religijne. Żartobliwy nadruk na koszulce dla babci też nie zawsze będzie trafiony. Czasem lepiej wybrać inne rozwiązanie, może to być zwykła, jednolita, porządnie uszyta koszulka, w ciekawym kolorze, bez ogromnej grafiki – taki prezent też może być udany.

Starsze osoby nie potrzebują zabawnych wzorów, dowcipnych tekstów, mogą one mieć potem problemy ze zrozumieniem takiego nadruku, żartu. Tutaj z pomocą przyjdą stonowane i jednolite kolory, a śmieszną koszulkę zastąpić można zwyczajnym krojem i uzupełnić garderobę o dobrej jakości koszulkę, wykonaną z najlepszych materiałów.

W dawaniu prezentów najważniejsza jest osoba obdarowana

Pamiętajmy, że w dawaniu kluczem jest to co czuje i czego potrzebuje druga osoba, a nie to co sobie założymy. Oczywiście nie zawsze rezygnujemy z śmiesznych nadruków na koszulce, bo na Dzień Chłopaka, Walentynki czy Dzień Mamy, jak najbardziej są to odpowiednie okazje do tego rodzaju prezentu.

Zwykły t-shirt lub taki ze stonowanym wzorem lepiej odnajdzie się w garderobie osoby w podeszłym wieku lub introwertycznej, która nie lubi wyrażać siebie poprzez ubiór.

Odpowiadając zatem na tytułowe pytanie: czy koszulka na prezent musi być śmieszna? – Nie. Koszulka nie musi być śmieszna, nie zawsze musi mieć krzykliwe nadruki, bogate wzory. Wszystko to oczywiście jest możliwe, aczkolwiek nie jest niezbędne. Także przemyślmy grafikę na koszulce, zanim dokonamy wyboru.

Nieudany prezent to przykrość po obu stronach. Gdyby ktoś poczuł się niezbyt swobodnie z nadrukiem na koszulce i prezent nie byłby udany, a nie mamy pewności czy dana osoba będzie śmiała się z prezentu, warto dopytać, ewentualnie odpuścić sobie i wybrać wersję jednolitego koloru, z minimalnym lub nawet bez nadruku. Koszulka bez nadruku na prezent – czasem też jest to dobry wybór.

morawiecki pijani kierowcy mandaty konfiskata aut grzywna 5000

Mateusz Morawiecki w dramatycznej sytuacji. Smutne słowa. „To może nas zabić”

tadeusz ross nie żyje przyczyny śmierci

Tadeusz Ross nie żyje. Polski aktor i satyryk miał 83 lata