w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Mateusz Morawiecki w dramatycznej sytuacji. Smutne słowa. „To może nas zabić”

Wysokie ceny energii i rosnące podatki i koszty utrzymania uderzą w obywateli po nowym roku. To będzie prawdziwy dramat. Politycy PiS już biją na alarm.

morawiecki pijani kierowcy mandaty konfiskata aut grzywna 5000
Fot. YouTube / ImpactCEE (screen)

Premier Mateusz Morawiecki ma coraz większy problem wewnątrz obozu władzy. Ceny produktów i usług rosną kolejny miesiąc z rzędu, a tegoroczne święta będą najdroższymi od 20 lat. Niektórzy politycy Zjednoczonej Prawicy naciskają na szefa rządu. Są pewni, że PiS utraci władzę, jeśli ten nic nie zrobi.

Morawiecki pod naciskiem polityków własnego obozu. Chodzi o drożyznę

Pierwszy raz od przejęcia rządów przez PiS w 2015 roku pojawił się problem, który ma wielką siłę rażenia i może pozbawić tę partię władzy. To drożyzna, w tym wysokie ceny energii. Od nowego roku wszyscy zapłacimy nawet połowę więcej niż teraz za prąd. A to nie koniec podwyżek.

Rok 2022 zapowiada się bardzo drogo. Dawno nie było takiej sytuacji. Do tego Polski Ład, który miał ulżyć najmniej zarabiającym, a odbije się na nich najbardziej. To ta grupa obywateli odczuje najbardziej koszty tego programu, bo firmy obciążone nowymi daninami przerzucą koszty na klienta.

Politycy PiS mają żal do premiera Morawieckiego, że nic nie robi z szalejącą w kraju drożyzną. Za moment Boże Narodzenie, a obywatele już planują wydać na nie nawet połowę tego, co jeszcze rok temu. Czy uda się zatrzymać galopujące ceny? To raczej wątpliwe. To jednak może pozbawić PiS rządów, bo nastroje wśród Polaków są marne.

„Podwyżki cen energii mogą nas politycznie zabić”

Podwyżki cen energii mogą nas politycznie zabić – miał stwierdzić jeden z polityków Zjednoczonej Prawicy cytowany przez Onet. Spółki energetyczne mają już teraz problem z płynnością i dokładają do interesu. Dlatego po nowym roku czeka nas najbardziej gwałtowna podwyżka cen energii w historii.

Politycy PiS obawiają się zatem o sondaże i poparcie dla rządu. Nic bowiem nie działa na obywateli tak bardzo źle na nastroje jak ubywające z portfela pieniądze. Stąd apel do Morawieckiego, a raczej bicie na alarm.

Ceny będą rosły. Wszystkie nowe podatki i koszty przerzucone zostaną na miliony obywateli naszego kraju. A obywatel pamięta. Polska stoi więc przed poważnym wyzwaniem. Czy premier Morawiecki będzie w stanie cokolwiek zdziałać? Najbliższe tygodnie pokażą.

jarosław boberek dubbing król julian wiek rodzina zastępcza

Jarosław Boberek ostro o kolegach z branży. Padły bardzo mocne słowa

koszulka na prezent

Czy koszulka na prezent musi być śmieszna?