w

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Andrzej Duda opowiedział żart. Nikt się nie zaśmiał! Strasburger ma konkurencję

Andrzej Duda tryska humorem od dawna i często opowiada różne żarty i anegdotki. Nie tak dawno chciał rozbawić nas do łez kolejny raz. Nie udało się.

Mało kto pamięta, ale w trakcie wręczania odznaczeń reprezentacji Polski w XVI Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio prezydent Andrzej Duda postanowił zażartowac. Był tak zabawny, że ostatecznie nikt się nie zaśmiał.

Andrzej Duda opowiedział żarcik. Zgromadzeni zareagowali ciszą

To kolejny z serii żartów Andrzeja Dudy, które nie odniosły zamierzonego przez prezydenta efektu. Trzeba przyznać, że o wiele lepiej wychodziło mu rapowanie. Każda okazja jest dobra, by rzucić wesołym tekstem, ale znów się nie udało. Podczas wręczania odznaczeń reprezentantom Polski z XVI Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio znów się tak stało.

To było 29 września tego roku. Warto zapamiętać tę datę, bo właśnie wtedy z ust polityka mógł paść najbardziej niezabawny dowcip w historii. Wydawało się, że za chwilę poczucie humoru prezydenta wybuchnie niczym wulkan, ale efekt był nie taki, jakiego się spodziewał.

Pandemiczny dopwcip prezydenta. Prawie jak Strasburger w Familiadzie

Zaczęło się niewinnie od podziękowań. Głowa państwa skierowała do sportowców słowa wdzięczności za wielkie emocje i radość, jaką mogliśmy cieszyć się w trakcie zmagań sportowych w Tokio.

Dziękuję za rozsławianie polskiego sportu, za radość, którą nam przynosicie i za to, co dajecie innym za sprawą swojej postawy. Jesteście wielcy – powiedział Andrzej Duda. I wtedy, po dłuższej chwili ciszy, niespodziewanie i w swoim stylu rzucił wesołym tekstem. Zapadła długa cisza.

Zdejmę maseczkę, żebyście państwo wiedzieli, że to ja – rzucił tekstem Duda. Nikt nie zareagował. Nagranie można zobaczyć powyżej.

ZOBACZ NAJLEPSZE ŻARTY ANDRZEJA DUDY

POLECAMY:
Dziwaczny żart Karola Strasburgera podczas "Familiady". Będzie reakcja KRRiT?

Źródło: Twitter

kamil durczok choroba ostatnie nagranie wywiad róża i burza nie zmienimy nic

Ostatnie wideo Kamila Durczoka na kilka dni przed śmiercią. Właśnie wyciekło do sieci

To ostatni moment, by uratować ulgę w składce zdrowotnej. Termin mija 31 grudnia