w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Nie żyje kultowy aktor. Grał między innymi w „Klanie”. „Dobry kumpel, ogromne współczucie”

Rok 2021 kończy się kolejną smutną wiadomością. Zmarł znany i ceniony aktor. To bardzo zasłużony artysta dla świata filmu, serialu i teatru.

Z końcem 2021 roku nadeszła kolejna zła wiadomość ze świata filmu. Zmarł znany i kultowy aktor, którego większość z nas kojarzy z filmów takich jak „Miś”, „Kingsajz” i serialu „Alternatywy 4” i „Klan”.

Jan Mayzel nie żyje. To aktor znany z „Misia” i „Alternatywy 4”

Klan„, „Alternatywy 4” czy „Matki, żony i kochanki„. Kto nie zna tych serialu? A co z filmem? Kultowy „Miś” jest do dziś jednym z najchętniej oglądanych dzieł. We wszystkich tych produkcjach pojawiał się zmarły właśnie Jan Mayzel. O jego śmierci dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych.

Kochani, zmarł Jan Mayzel. Aktor, dobry kumpel. Ogromne współczucie dla jego żony Zofii Merle (Izabella Olejnik, Facebook).

Jan Mayzel urodził się 5 stycznia 1930 r. w Milanówku. Występował w teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie oraz między innymi w Teatrze Powszechnym, Dramatycznym oraz muzycznym Roma. Większość widzów zna go jednak z ról filmowych i serialowych.

Odegrał rolę w kultowym filmie „Miś” Stanisława Barei oraz komedii „Kingsajz” Juliusza Machulskiego. Widywaliśmy go też w odcinkach seriali takich jak „Alternatywy 4” czy „Klan„.

Czasem zamiat grać, udzielał swojego niezwykłego głosu w dubbingach. Miał dwie żony – obie były aktorkami. Kilka lat temu stracił syna Marcina, który w wieku 42 lat zmarł na raka.

Jasiu, drogi mój przyjacielu, śpij w spokoju! – napisała na Facebooku Izabella Olejnik.

monika miller choroba hashimoto stan zdrowia leszek miller

Wnuczka premiera jest nieuleczalnie chora. „Nie wiem za bardzo, co zrobić…”

kaczyński pis wybory rzeszów fijołek porażka

Ile wynoszą zarobki Kaczyńskiego? Szokującą prawdę ujawniono dopiero teraz