w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Wnuczka premiera jest nieuleczalnie chora. „Nie wiem za bardzo, co zrobić…”

Na te chorobę leku nie ma. Wnuczka byłego premiera RP trafiła do szpitala. Lekarza robią co mogą, aby gruntownie przebadać młodą piosenkarkę i aktorkę.

monika miller choroba hashimoto stan zdrowia leszek miller
Wnuczka byłego premiera mocno cierpi. Jej stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Fot. YouTube / MONAMI music (kadr z teledysku "Euforia"; Adrian Grycuk - Praca własna (CC BY-SA 3.0)

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, ma w ostatnim czasie ogromne problemy ze zdrowiem. Stan jest bardzo poważny, bo trafiła do szpitala. Jedno jest pewne – czuje się bardzo źle, a lekarze stają na głowie, by jej pomóc.

Monika Miller jest chora: „Jakby ktoś mnie kopnął w płuca”

Nie wszyscy wiedzą, że były premier Leszek Miller ma wnuczkę, która jest bardzo oryginalną osobistością. Widujemy ją zawsze z tatuażami i w nietypowym ubiorze. Jest jednak druga strona tego medalu, czyli choroba. Jak się okazało, dziewczyna cierpi na coś, na co lekarstwa brak.

– Dowiedziałam się, ze od jakichś dwóch lat mam niezdiagnozowane Hashimoto. Nie wiem za bardzo, co zrobić z tą informacją – słyszymy w relacji opublikowanej na jej koncie na Instagramie.

Na hashimoto typowego lekarstwa nie ma. Choroba jest bardzo uciążliwa i związane z nią są dziesiątki przeróżnych i utrudniających normalne funkcjonowanie objawów tj. zmęczenie, senność, szybkie przybieranie na wadze, wypadanie włosów, osłabienie i bóle mięśni oraz bolesne miesiączki. Jest tego więcej…

„Nie wiemy, co mi dolega”. Wnuczka premiera szuka ratunku

Tematem stanu zdrowia Moniki Miller zainteresowali się dziennikarze „Super Expressu„, którzy postanowili dowiedzieć się od niej czegoś więcej. Jej słowa były niestety bardzo niepokojące, bo do choroby hashimoto doszedł guz.

– Jestem po paru cięższych badaniach. Wiele rzeczy wychodzi na jaw, wiele rzeczy jest odrzuconych. Największym zmartwieniem jest guz, który jest niegroźny na szczęście. To rodzi nowe problemy, bo nie wiemy, co mi dolega – odpowiedziała pytana o aktualny stan zdrowia, z którym jest kiepsko.

Czuję się, jakby ktoś mnie kopnął w płuca, ale mam nadzieję, że przynajmniej wyniki będą dobre. Dziękuję wszystkim za wiadomości. Jestem bardzo wdzięczna i wysyłam wam love i pozytywną energię – stwierdziła pełna nadziei Miller.

Monika Miller to wnuczka premiera Leszka Millera (SLD). Znana też jako MONAMI. Urodziła się 10 sierpnia 1995 w Kamieńcu Podolskim. Jest aktorką, piosenkarką i internetową celebrytką.

Źródło: Instagram, Super Express

bąki w słoikach sprzedaż celebrytka instagram stephanie matto

Sprzedaje swoje bąki w słoikach. Zarobiła już prawie 70 tys. dolarów. Co za historia!

Nie żyje kultowy aktor. Grał między innymi w „Klanie”. „Dobry kumpel, ogromne współczucie”