w ,

Zaskakujące słowa aktorki o „pokazywaniu cycka w internecie”. „Liczba lajków wzrasta”

Aktorka znana między innymi z roli serialowej Czesi („Klan”) w zaskakujących słowach wypowiedziała się na temat pokazywania piersi w internecie.

anna powierza instagram
Gwiazda serialowa w odważnych słowach skomentowała wrzucanie zdjęć miejsc intymnych do internetu. Fot. Instagram / Anna Powierza (screen)

Aktorka zapewnia, że jest na tyle świadoma, że nie jest w stanie ulegać żadnym internetowym trendom i na swoim Instagramie umieszcza tylko to, co sama chce. Zbyt śmiałych zdjęć nie ma tam za dużo, bo nie chce epatować nagością. Nie zarabia na prowadzeniu konta, więc i nie zależy jej na lajkach.

Anna Powierza o nagich zdjęciach w sieci. „Ja też tak robię”

Nie musi więc za każdym razem odsłaniać więcej po to, żeby jej selfie były atrakcyjne i przyciągały odbiorców. Gwiazda „Klanu” zaznacza też, że w portalach społecznościowych stara się trzymać swoich bliskich na drugim planie. Nie dzieli się z obserwatorami swoimi prywatnymi rozterkami i nie szuka pocieszenia.

Na swoim Instagramie Anna Powierza skomentowała jakiś czas temu ten temat. Jej zdaniem influencerzy i instagramowi celebryci zazwyczaj przesadzają z ujawnianiem swojej prywatności i intymnych części ciała. Cel jest wiadomy – to bitwa o popularność. Zdaniem aktorki nie była to jednak krytyka, tylko wynik pewnych obserwacji i analizy mechanizmów działania portali społecznościowych.

– Żeby nie było, że ja krytykuję i piętnuję taki styl zachowania, to napisałam, że ja też tak robię. Zresztą sama zauważyłam, że w momencie, kiedy pokazuję kawałek biustu, to liczba lajków pod zdjęciem znacznie wzrasta, niż kiedy jestem w sukience zapiętej pod szyję. W związku z tym odpowiedź wydaje mi się oczywista, jeszcze jak ktoś np. żyje z zasięgów internetowych. Gdybym ja z tego żyła, to nie wiem, czy bym pokazywała ten biust tak strasznie rzadko – mówi Anna Powierza.

„Umiejętne pokazywanie cycka w odpowiednim momencie…”

Zdaniem aktorki aktywność w mediach społecznościowych pozwala utrzymać życie prywatne w tajemnicy. Nie da się oczywiście ukryć, że rządni sensacji internauci i obserwujący jej profil lubią wiedzieć i widzieć nieco więcej. Częśc poluje tylko na pikantne obrazki. Trzeba jednak przyzwyczaić internetową społeczność do tego, że na jej profilu tego nie znajdą.

– Nie chcę się przechwalać, ale wydaje mi się, że udaje się to nie tylko mnie, ale wielu, wielu instacelebrytom również. Bo nie wszyscy pokazując kawałek jakiejś tam fizyczności, odwracają uwagę od tego, co naprawdę dzieje się w ich życiu, i np. nie angażują wtedy do życia publicznego rodziny, bliskich, dzieci, mężów, żon i kochanek. Dlatego myślę, że umiejętne pokazywanie cycka w odpowiednim momencie bardzo skutecznie może odwrócić uwagę od tego, co naprawdę chce się ukryć – mówi aktorka Anna Powierza.

Na jej instagramowym profilu, który w tym momencie obserwuje 34 tys. osób, można jednak znaleźć kilka zdjęć z siedmioletnią córeczką. Aktorka nie ukrywa jej wizerunku i nie ma ku temu powodu. Ma się czym chwalić i jest ze swojego dziecka bardzo dumna.

polski ład składka zdrowotna 2022 liniowy ryczałt

Nikt nie zyska na Polskim Ładzie. Ekspert rozwiewa nadzieje milionów Polaków

nfz respirator w domu forum

Pacjenci NFZ od 2022 r. zagrożeni. Eksperci apelują. Chodzi nawet o 40 tys. chorych