w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Nie żyje znana dziennikarka i szefowa radia. „Dziś rano pękły nam serca. Kochamy Cię”

Kolejna tragiczna wiadomość ze świata mediów. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła szefowa wrocławskiego Radia RAM.

Nie żyje dziennikarka i szefowa wrocławskiej rozgłośni radiowej Radio RAM. Przyczyną zgonu była ciężka i długa choroba, z którą zmagała się kobieta. Internet zalała fala kondolencji bliskich jej osób oraz słuchaczy.

Monika Jaworska nie żyje. To znana dziennikarka z Wrocławia

Dla fanów stacji radiowej Radio RAM z Wrocławia wiadomość o śmierci Moniki Jaworskiej była druzgocąca. Dziennikarze ze stacji i koledzy z branży pożegnali ją w niezwykle wzruszających słowach, które wyciskają łzy. Zmarła była szefową radia od 2001 roku.

Jej głos pozostanie niezapomniany we Wrocławiu i w innych częściach globu, w które przenieśli się najwierniejsi słuchacze – czytamy na stronie internetowej rozgłośni.

Słuchacze znali ją przede wszystkim z porannej audycji pt. „Dzień dobry we Wrocławiu„. W dolnośląskich mediach była jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych postaci.

Niezapomniany głos we Wrocławiu

Jej głos pozostanie niezapomniany we Wrocławiu i w innych częściach globu, w które przenieśli się najwierniejsi słuchacze – czytamy dalej na witrynie rozgłośni. Fani radia znali nie tylko jej głos, bo zdarzło jej się prowadzić równiez pikniki i koncerty.

Była zawsze blisko fanów radia. Na Facebooku pojawiły się niezwykle wzruszające wspomnienia pisane przez kochających jej głos.

Radio jest najbardziej intymnym medium, jest z Tobą w samochodzie, kuchni, łazience czy łóżku, więc przywiązujesz się do prezenterów jak do członków rodziny. Takie odejście jest dla mnie boleśniejsze niż aktora czy pisarza, bo Monika była po prostu moim domownikie – napisał jeden z internautów na Facebooku Radia RAM.

f-score giełda akcje wskaźnik recesja

Czy istnieją wskaźniki, które pozwalają przetrwać recesję?

omikron w polsce

Rząd traci kontrolę nad epidemią? Resort zdrowia zapowiada wirusowe tsunami