w ,

PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

PILNE. Putin postawił siły odstraszania nuklearnego w stanie gotowości bojowej

Prezydent Rosji, Władimir Putin, postawił wszystkie rosyjskie siły odstraszania nuklearnego w stanie podwyższonej gotowości bojowej – podaje agencja prasowa AP.

Władimir Putin polecił swojemu dowództwu wojskowemu natychmiastowe postawienie nuklearnych sił odstraszania w stan pogotowia. Ma to być odpowiedź na „agresywne wypowiedzi” przywódców sojuszu NATO i nałożone w ostatnich dniach sankcje gospodarcze.

Gdzie jest Putin? Broń nuklearna postawiona w stan gotowości

Agencje prasowe Associated Press i Reuters podały, że chodzi o arsenał nuklearny, który ma być postawiony w tzw. specjalnym reżimie gotowości.

Jak widać, kraje zachodnie nie tylko podejmują wobec naszego kraju nieprzyjazne kroki w wymiarze gospodarczym – mam na myśli nielegalne sankcje, o których wszyscy doskonale wiedzą – ale także najwyżsi urzędnicy wiodących państw NATO pozwalają sobie na agresywne wypowiedzi wobec naszego kraju – powiedział Władimir Putin w państwowej telewizji.

Ambasador Stanów Zjednoczonych przy ONZ jest zaniepokojony tą decyzją i twierdzi w rozmowie z telewizją CBS, że rozkaz Putina dotyczący sił jądrowych pokazuje, że następuje „eskalacja konfliktu w niedopuszczalny sposób

Paul Sonne, dziennikarz „The Washington Post„: „Groźba użycia broni jądrowej jest zgodna z rosyjską doktryną wojskową. Nic dziwnego, że Putin wykorzystałby to w tej sytuacji jako sposób na złagodzenie reakcji Zachodu.Rzeczniczka Białego Domu stwierdziła, że USA nie dadzą się zastraszyć i mają zdolności obrony.

Wściekły Putin straszy atomem. Czy to realne groźby? Czy Putin się wycofa?

Władimir Putin w przemówieniu oznajmił, że nakazał ministrowi obrony Siergiejowi Szojgu postawienie sił odstraszania w stan gotowości bojowej po „agresywnych komunikatach” głównych państw NATO.

Trwają obecnie uzgodnienia na temat potencjalnych rozmów pokojowych. Z inicjatywą miała wyjść strona rosyjska. Wołodymyr Zełenski rzekomouzgodnił, że delegacja ukraińska spotka się z delegacją rosyjską na granicy ukraińsko-białoruskiej – czytamy w „The Kyiv Independent„. Ukraińska delegacja wyruszyła na rozmowy pokojowe z rosyjskimi delegatami.

Rosja ponosi na Ukrainie porażkę, choć minęły zaledwie 4 dni wojny. Siły Zbrojne Ukrainy potwierdziły, że Charków jest całkowicie pod kontrolą Ukrainy. „Wróg jest zdemoralizowany, rzucają sprzętem, poddają się w grupach po 5-10 osób„.

Jak twierdzą eksperci, nuklearne machanie szabelką przypomina czas zimnej wojny i ma na celu nielegalne samoodstraszanie. Poprzednie pokolenia były w ten sam sposób testowane przez Rosję, ale mimo to nieugięcie bronili interesów Zachodu.

Wszyscy na świecie wiedzą, że Putin nie jest samobójcą ani szaleńcem. Póki co trzeba to traktować jak puste groźby w celu wywołania napięcia i strachu.

Sankcje działają? Rosjanie ustawiają się w masowych kolejkach do bankomatów

Ogromne kolejki ustawiają się przed bankomatami w Moskwie i innych rosyjskich miastach. Poniżej nagranie zrobione wczesnym rankiem w niedzielę 27 lutego w stolicy Rosji.

Źródło: Polsat News, Twitter, PAP

włodzimierz wołyński atak na jednostkę

PILNE. Białoruś zaatakowała jednostkę wojskową 15 km od granicy z woj. lubelskim

rakiety iskander rosja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rosja wystrzeliła w kierunku Ukrainy rakiety Iskander. Lecą z Białorusi