w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF OMGOMG

Z OSTATNIEJ CHWILI: Rosja wystrzeliła w kierunku Ukrainy rakiety Iskander. Lecą z Białorusi

Iskandery wystrzelono z terenu Białorusi, konkretnie z rejonu Mozyrza na południu kraju. Doszło do tego ok. godz. 16 polskiego czasu.

rakiety iskander rosja

Z terytorium Białorusi w kierunku Ukrainy wystrzelono kilkanaście minut temu dwie ogromne rakiety Iskander – ujawnił Anton Heraszczenko, doradca szefa ukraińskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Równocześnie rozpoczęły się negocjacje ukraińsko-rosyjskie o pokoju.

Putin wydał rozkaz. Grozi bronią nuklearną. Celem Ukraina bez oglądania się na śmierć cywilów

Iskander to lądowy pocisk balistyczny krótkiego zasięgu, przeznaczony do uderzania na ważne cele lądowe, znajdujące się w strefie operacyjno-taktycznej ugrupowania wojsk przeciwnika. Obie wystrzelone rakiety udało się sfilmować.

Iskandery wystrzelono z terenu Białorusi, konkretnie z rejonu Mozyrza na południu kraju. Doszło do tego ok. godz. 16 czasu polskiego. W sieci widać nagranie, na którym widać rakiety. Zdarzenie sfilmowano w obwodzie rówieńskim tuż przy granicy z Białorusią.

Rakiety Iskander to jedna z najpotężniejszej broni, jaką ma swoim arsenale Rosja.

Putin grozi atomem. Broń nuklearna w gotowości, a na niebie Iskandery

Wystrzelone rakiety uderzył w okolicach lotniska w Żytomierzu, co również udało się nagrać.

Wystrzelenie rakiet oraz postawienie broni atomowej w stan gotowości przez Rosję to element gry, ponieważ rozpoczęły się negocjacje ukraińsko-rosyjskie. Ma to być element zastraszania. Kancelaria prezydenta Ukrainy podała, że 27 lutego delegacja ukraińska spotkała się z rosjanami na granicy ukraińsko-białoruskiej.

Jeżeli informacja o wystrzeleniu rakiet Iskander przez Rosję (z terenów Białorusi) jest prawdziwa – to oznacza kolejne przekroczenie granic przez zbrodniarza wojennego Putina. Sankcje nie mogą się skończyć zanim ten morderca nie stanie przed Trybunałem w Hadze – pisze na Twitterze Łukasz Schreiber, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej potwierdziłąa zwiększenie wsparcia dla Ukrainy. Po raz pierwszy UE sfinansuje zakup i dostawę broni i sprzętu do atakowanego kraju.

Źródło: NEXTA

PILNE. Putin postawił siły odstraszania nuklearnego w stanie gotowości bojowej

Czym jest czarny marketing na Instagramie?