w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Ich Troje. Nie żyje Andrzej Łągwa. Cały zespół pogrążony jest w żałobie

Cała ekipa zespołu „Ich Troje” jest w szoku. Dotarła do nas informacja o śmierci ojca jednego z muzyków tworzących tę grupę.

Cała ekipa zespołu „Ich Troje” jest w szoku. Nie żyje Andrzej Łągwa. „Jacku, przyjmij kondolencje” – czytamy w mediach społecznościowych. „Bardzo nam przykro, przytulamy do serduszka”.

Andrzej Łągwa nie żyje. To ojciec muzyka z zespołu ICH TROJE

Andrzej Łągwa nie żyje. Aktor odszedł w wieku 78 lat. To urodzony na początku 1944 r. artysta, a prywatnie ojciec jednego z muzyków zespołu „Ich Troje„. Zmarły ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Pracował przez całe życie przede wszystkim jako aktor teatralny w teatrach w Łodzi oraz w Kaliszu.

Poza teatrem moglismy go oglądać w kilku znanych filmach takich jak „Chłopi„, „Akademia pana Kleksa„, „Pan Samochodzik i niesamowity dwór” i „Pogranicze w ogniu„. Zespół „Ich Troje”, który powstał w 1995 roku, składa się między innymi z wokalisty Jacek Łągwy. Zmarły aktor to jego ojciec.

Na profilu zespołu na Facebooku zamieszczono pożegnanie. Pod nim wysypały się komentarze. „Wyrazy Współczucia dla Pana Jacka Całej Rodziny Znajomych Przyjaciół 😓 Spoczywaj w Spokoju” – czytamy pod wpisem. Kondolencje złożyło na tym portalu około 160 osób.

Również syn Jacek Łągwa, członek „Ich Troje”, wrzucił zdjęcie z ojcem. Napisał tylko: „Do zobaczenia Tato”.

Źródło: Facebook

ikea zamyka sklepy w rosji

Kosmiczne tłumy w sklepach IKEA. Sieć zamyka placówki. Ludzie wykupują wszystko, co się da

rosja straty wojna na ukrainie

Putin ponosi ciężkie straty! Ukraińcy ujawnili, ile wojska straciła Rosja. Włosy stają dęba