w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Biedronka daje pieniądze! Nawet 1000 zł jednorazowej zapomogi. Kto otrzyma wsparcie?

W ramach gestu solidarności, właściciel sieci sklepów spożywczych Biedronka zdecydował się na uruchomienie wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł. Kto dostanie pieniadze?

biedronka 1000 zł zapomoga dla pracowników
Fot. Biuro prasowe Biedronka

Sieć Biedronka przyzna wszystkim pracownikom obywatelstwa ukraińskiego zatrudnionym na umowę o pracę bezzwrotnego wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł – czytamy na stronie internetowej biura prasowego Biedronki.

Biedronka. 1000 zł dla pracownika z Ukrainy. Wsparcie w trudnej chwili

– To gest solidarności sieci z ukraińskimi pracownikami, szczególnie ważny dla tych, których rodziny pozostały na Ukrainie – poinformowało biuro prasowe sieci sklepów Biedronka. Jak wiadomo, w sklepach tej sieci pracuje wiele osób z Ukrainy.

W obliczu rosyjskiej agresji wymierzonej w Ukrainę, zarząd sieci Biedronka podjął błyskawiczną decyzję o udzieleniu bezzwrotnego wsparcia dla pracowników z Ukrainy. Bezzwrotne zapomogi losowe będą wypłacane w ramach programu „Możesz liczyć na Biedronkę„, po złożeniu przez pracownika wniosku przez stronę www.dlanaswjm.pl w szybkiej i uproszczonej procedurze.

Pierwsze wypłaty w ramach tego programu trafią do beneficjentów już w przyszłym tygodniu, niemal zaraz po tym jak wpłyną pierwsze wnioski od pracowników. W sklepach Biedronki, a także biurach i centrach dystrybucji pracuje prawie 80 tys. osób, z czego 1,8 tys. pracowników to osoby pochodzące z Ukrainy.

Wyrazy wsparcia i pełnej solidarności

W imieniu wszystkich pracowników Biedronki w Polsce chcemy przekazać ukraińskim koleżankom i kolegom najszczersze wyrazy wsparcia i pełnej solidarności w tym niezwykle trudnym czasie. Mamy nadzieję, że wy i wasi najbliżsi będziecie bezpieczni, a trwający kryzys szybko znajdzie swoje pokojowe rozwiązanie – powiedział Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.

Biedronka pracuje również nad specjalną uproszczoną ścieżką zatrudniania dla członków rodzin pracowników oraz dodatkowym wsparciem dla ukraińskich kolegów i koleżanek – wkrótce sieć przedstawi w tych sprawach szczegóły.

Czy Polska włączy się do wojny? USA potwierdzają. Temat wysłania MiG-29 na Ukrainę leży na stole

450 zł kary dla seniorów za odmowę szczepienia! Mandat wystawi urząd skarbowy