w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Ale wpadka! Prezydent Krakowa J. Majchrowski zasnął na wizji? Program leciał na żywo

To nagranie jest hitem sieci. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski najwyraźniej zasnął na wizji w trakcie rozmów na temat uchodźców z Ukrainy.

majchrowski zasnał na wizji tvn24
Fot. Twitter / Jan Śpiewak

Samorządowcy z kilku większych miast w stacji TVN24 dyskutowali na temat sytuacji zwiazanej z rekordowym napływem uchodźców z Ukrainy do Polski. Jest ich najwięcej w miastach wojewódzkich W trakcie programu na żywo doszło do wpadki.

Jacek Majchrowski zasnał w TVN24? Nagranie hitem sieci

Aktualnie do naszego kraju przyjeżdża rekordowa liczba uchodźców z Ukrainy, którzy uciekają przed wojną wywołaną przez Putina. Redakcja kanału informacyjnego TVN24 prowadziła na żywo debatę z udziałem prezydentów dużych miast: Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz Wrocławia.

W trakcie programu na żywo w TVN24 rozmawiano głównie na temat uchodźców z Ukrainy w kontekście rosyjskiej inwazji oraz o problemach, z jakimi to się wiąże. Wszystko szło dobrze do momentu, gdy redaktor prowadzący program postanowił zadać pytanie prezydentowi Krakowa Jackowi Majchrowskiemu. Nagle zapadła cisza.

Fragment nagrania, na którym widać niedyspozycję prezydenta Krakowa, ujawnił na Twitterze aktywista społeczny Jan Śpiewak.

Majchrowski zasnał na wizji? Możliwe, że nie słyszał pytania

Za chwilę porozmawiamy o pierwszych potrzebach, ale chciałem zapytać prezydenta Jacka Majchrowskiego, jak ta sytuacja wygląda w Krakowie – powiedział w pewnym momencie dziennikarz TVN24 (Radomir Wit). Widać było też zniesmaczoną minę prezydenta Trzakowskiego przebywającego w studiu w Warszawie.

Nagle kamera pokazała zbliżenie na prezydenta Krakowa. Pokazano siedzącego na krześle Jacka Majchrowskiego. Miał pochyloną głowę i nie reagował na pytania dziennikarza. To była prawdziwa chwila konsternacji.

Ze względu na to, że program był nadawany na żywo, dziennikarz prowadzący program zdecydował się przerwać próbę uzyskania odpowiedzi. – Przepracujemy tę kwestię i wrócimy do Krakowa z tym pytaniem – powiedział zniesmaczony dziennikarz. Część internautów twierdzi, że prezydent mógł nie słyszeć pytania z powodu awarii lub problemów z połączeniem.

Jan Śpiewak wrzucił fragment nagrania na swój profil na Twitterze. – Car Krakowa zasnął na wizji. Jednak 20 lat absolutnej władzy, betonowania miasta i robienie dobrze deweloperom też absolutnie męczy – śmiał się aktywista.

Źródło: Twitter, TVN24

phil collins 2022 choroba zdjęcia

Fani Philla Collinsa wstrząśnięci wyglądem artysty. Schorowanego piosenkarza trudno dziś rozpoznać

krem uv do twarzy

Czy krem UV chroni skórę przed zmarszczkami?