w ,

Dzieli ich 37 lat. Są po ślubie, planują dziecko. Internauci są mocno zniesmaczeni

Ona ma 61 lat, a on 24. Między nimi jest więc 37 lat różnicy. Nie przeszkadza im to być szczęśliwą parą, która w dodatku planuje powiedzieć sobie sakramentalne „TAK”.

dzieli ich 37 lat para tiktok
Między nimi jest 37 lat różnicy. Mimo to są ze sobą szczęśliwi i planują ślub i dziecko. Fot. TikTok / @oliver6060

24-letni chłopak i jego 61-letnia wybranka życia. Są w sobie tak zakochani, że postanowili rok temu powiedzieć sobie „TAK” przed Bogiem. Ich codzienne życie można śledzić w mediach społecznościowych, ale opinie na temat pary sąmocno podzielone i sporo w nich hejtu.

Dzieli ich 37 lat, ale są przeszczęśliwi. Spadł na nich hejt

61-letnia Cheryl McGregor poznała Qurana, gdy miał zaledwie 15 lat. Był wówczas pracownikiem restauracji należącej do jej syna. Taki był początek historii, która trwa do dziś. Żadne z nich nie spodziewało się w tamtym czasie, że wszystko to przerodzi się w tak romantyczną i pełną miłości relację.

Choć znali się głównie z widzenia, do momentu, aż Quran ukończył 23. rok życia, nie zwracali na siebie specjalnie uwagi. Pewnego dnia robił on zakupy w sklepie, w którym Cheryl pracowała na kasie. W tym momencie między nimi mocniej zaiskrzyło.

Dziś są szczęśliwym małżeństwem, ktore dzieli dokładnie 37 lat życia. Właściwie to Cheryl by mogła być jego matką. Młody mężczyzna potrzebował jedynie trzech miesięcy znajomości, by oświadczyć się wybrance. Zrobił to w restauracji Olive Garden. Dostała od niego pierścionek warty (po przeliczeniu na polskie złote) około 12 tys. zł.

Ślub odbył się w sierpniu 2021 roku, a fani nietypowej pary mogli całą ceremonię obserwować na żywo w internecie. Dziś są na etapie szukania surogatki, która urodzi im dziecko, o którym marzą. Chcą bowiem przejść na kolejny, wyższy etap swojej znajomości.

Para mierzy się z internetową mową nienawiści

61-letnia kobieta i jej 23-letnia miłość życia to jedna z najpopularniejszych par na TikToku. Ją obserwuje 1,6 miliona ludzi na całym świecie, a jego o 400 tys. mniej. Nagrania, którymi dokumentują swoje codzienne życie, mają miliony odsłon.

Niestety – jak na media społecznościowe przystało – para musi zmagać się z ogromnym hejtem. Nie wszyscy akceptują taki stan rzeczy. Ludzie uważają, że kobieta jest dla 23-latka za stara, a jego pytają, co mu się w niej podoba. Internauci sugerują, że powinni się rozstać i że wszystko to, co robią, jest po prostu chore i nienormalne.

Nazywają ją zombie, chodzącym trupem, pytają też, jak mogę umawiać się ze swoją babcią – stwierdził ze smutkiem 23-latek podczas jednego z wywiadów z mediami.

Jak widać, miłość nie zna wieku i nigdy nie wiadomo, kto nas zauroczy. Część komentujących filmy również to zauważa. W końcu liczy się to, że dwoje ludzi się kocha, a nie to, ile mają lat. Niektórzy internauci nawołują wprost, aby zostawić parę w spokoju.

Para wystosowała też do internautów apel. – Nigdy nie znajdziesz szczęścia, jeśli będziesz pluł nienawiścią. My jesteśmy szczęśliwi i tymi komentarzami nie możesz nas powstrzymać – stwierdzili. Cały czas podkreślają, że różnica wieku między nimi nie ma kompletnie znaczenia, również jeśli chodzi o fizyczny aspekt.

Warto zaznaczyć, że Chery ma już siedmioro dzieci, jest też babcią siedemnaściorga wnucząt. Mimo to chce mieć kolejne ze swoim młodym mężem. Nie martwi się też swoim wiekiem i tym, że kolejne dziecko może nie znać mamy, która być może zdąży umrzeć. Cheryl jednak wie, że jej wybranek będzie dobrym ojcem.

Uważamy, że zasługujemy na własne dziecko. Staraliśmy się o dziecko metodą naturalną, ale mamy przeczucie, że surogatka albo adopcja będą lepszymi opcjami. Chcielibyśmy, żeby dziecko było biologicznie jak najbardziej nasze – powiedzieli w jednym z wywiadów.

Źródło: TikTok, YouTube / truly

lasek pikosekundowy

Jak laser pikosekundowy odmładza i rewitalizuje skórę?

emil czeczko nie żyje

Emil Czeczko, słynny polski dezerter, nie żyje! Dramatyczne przyczyny zgonu. Został znaleziony w…