w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Nad Europą pojawił się „samolot dnia zagłady”. Czym jest ta tajemniczna maszyna? Ujawniamy

„Samolot dnia zagłady”, czyli Boeing E-4, latał nad Europą w trakcie pobytu Joe Bidena w Polsce. Czym jest ta tajemnicza maszyna i czemu ma taką nazwę?

Nazwa tego samlotu brzmi groźnie. Nad Europą pojawił się w czasie wizyty Joe Bidena Boeing E-4 zwany też „samolotem dnia zagłady”. 29 marca również widziany był nad Wielką Brytanią. Po co maszyna pojawiła się nad Europą i do czego służy?

„Samolot dnia zagłady” latał nad Europą. Czym jest ta tajemnicza maszyna?

Boeing E-4 nazywany jest „latającym pentagonem„, ale większy strach budzi nazwa „samolot dnia zagłady„. Obie nazwy nie są przypadkowe i idealnie odzwierciedlają rolę, jaką pełni ta tajemnicza maszyna. Na jej pokładzie może przebywać ponad 100 osób.

Samolot ten został opracowany specjalnie na wypadek wybuchu III wojny światowej, w tym bomby nuklearnej. Jego wartość to setki milionów dolarów. Pieniądze te wydano po to, aby wszystkie najwyższe stanowiska dowodzenia armią, w tym prezydent Stanów Zjednoczonych, mógł znaleźć schronienie.

To oznacza, że przykładowo w przypadku zrzucenia przez wroga bomby atomowej na siedzibę głowy państwa lub Pentagon, całe dowodzenie przenosi się na wspomniany samolot. Stąd właśnie jego nazwy. Maszyna może przebywać w powietrzu nieustannie przez kilka dni, może też być tankowana w locie.

Samolot dnia zagłady” jest wyposażony w szereg zabezpieczeń typowych dla zagrożeń, przed którymi ma stanowić ochronę. Nie będą mu straszne wszelkie negatywne skutki wybuchu bomby jądrowej.

Latający Pentagon nad Europą widziany w internecie

Internauci dostrzegli samolot w ostatnich dniach za pomocą takich stron jak FlightRadar24. Po polsku, za darmo można było dzięki tej aplikacji można było śledzić cały tor lotu maszyny. Biorąc pod uwagę przeznaczenie, nic dziwnego, że pojawienie się Boeinga E-4 wzbudziło tak skrajne emocje.

Maszyna pojawiła się na niebie Europy również przy okazji wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, który odwiedził zarówno Brukselę, jak i Polskę. „Samolot dnia zagłady” wchodził w skład licznej delegacji.

Tajemnicza maszyna została przygotowana na wszystko. Ma zarówno jądrową, jak i termiczną osłonę, która w razie czarnego scenariusza będzie w stanie ochronić najwyższych dowódców, w tym prezydenta USA.

atak nuklearny na polskę

Siergiej Ławrow grozi bolesnym odwetem. Michajew: „Z Warszawy nie zostanie nic po dwóch sekundach”

jak nie dać się zmanipulować

Nie daj się zhakować! Stosuj te 4 rady, aby się uchronić przed cyberprzestępcami