w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Nie żyje znana polska aktorka. Grała w „Barwach szczęścia”. Zmarła w wieku 79 lat

Tę smutną wiadomość przekazał mediom Związek Artystów Scen Polskich. Aktorka miała 79 lat.

Nie żyje Jolanta Lothe, znana polska aktorka. W ostatnim czasie większość kojarzyła ją głównie z roli w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Zmarła w wieku 79 lat. O jej śmierci poinformowali członkowie ZASP.

Jolanta Lothe nie żyje. To znana polska aktorka serialowa i teatralna

Tragiczną wiadomość o odejściu aktorki ujawnili członkowie Związku Artystów Scen Polskich. Jak czytamy w komunikacie, „odeszła znakomita aktorka, pełna energii, miłości do sztuki, teatru i ludzi, ciepła, serdeczna, życzliwa, z wielkim poczuciem humoru Koleżanka„.

Jolanta Lothe znana była w ostatnich latach szerszej publiczności z roli w serialu „Barwy szczęścia”. Jej kariera nie polegała jednak tylko na graniu w tego typu produkcjach.

Wcześniej pojawiła się na planach filmowych u Andrzeja Wajdy, Stanisława Barei czy Jerzego Hoffmana. Niektóre starsze osoby mogą pamiętać ją z kultowego filmu „Rejs„. Wcześniej była obecna też na planie serialu „Czterej pancerni i pies„.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Barwy Szczęścia (@barwyszczescia.official)

Znakomita aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci pani Jolanty Lothe, znakomitej aktorki teatralnej, filmowej i telewizyjnej, która dzieliła z nami swój niezwykły talent, pasję i zaangażowanie, kreując postać Teresy Struzik, ukochanej przez widzów babci Pyrki. Składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia rodzinie oraz bliskim pani Jolanty – czytamy na oficjalnym profilu serialu „Barwy szczęścia” na Instagramie.

Lothe występowała też na deskach Teatru im. Osterwy w Lublinie i teatrach w stolicy kraju. O tym, co było przyczyną śmierci aktorki, nic nie wiadomo. Odeszła kilkanaście dni przed swoimi 80. urodzinami.

stan zdrowia putina parkinson rak tarczycy

Stan zdrowia Putina daleki od ideału? Nowe zdjęcie jego szyi wskazuje, że może mieć za sobą…

baranowicze białoruś rosyjskie czołgi brześć

Rosja gromadzi ciężki sprzęt przy granicy z Polską. To zaledwie 150 km od nas. Jest nagranie