w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Stan zdrowia Putina daleki od ideału? Nowe zdjęcie jego szyi wskazuje, że może mieć za sobą…

Czy Władimir Putin przeszedł operację krtani? Jeśli tak, to w jakim celu? Wyciekły nowe zdjęcia, na których widać bliznę typową dla tego typu zabiegów.

stan zdrowia putina parkinson rak tarczycy
Fot. Twitter

Z każdym dniem wojny na Ukrainie internet zalany jest informacjami i nowymi doniesieniami na temat choroby Władimira Putina. Dziennikarze portalu PROJEKT stwierdzili, że prezydent Federacji Rosyjskiej może mieć raka. Wskazali też na to, że Putin ma za sobą aż dwie operacje kręgosłupa.

Stan zdrowia Putina. Parkinson, rak i operacje kręgosłupa

Kolejne wiadomości na temat stanu zdrowia Władimira Putina pokazują, że może to być człowiek mocno schorowany. Nie tak dawno pisaliśmy, że eksperci podejrzewają u niego chorobę Parkinsona. Tym razem redaktorzy portalu internetowego PROJEKT uznali, że głowa Federacji Rosysjkiej ma za sobą nawet dwie operacje kręgosłupa.

W publikacji zamieszczonej na portalu czytamy też o długiej liście lekarzy, którzy nieustannie towarzyszą Putinowi w jego zagranicznych podróżach. Część z nich to specjaliści od onkologii. Zdjęcie, które pojawiło się kilka dni temu na Twitterze, pokazuje z kolei typową dla operacji bliznę pod brodą.

Blizna wygląda bardzo typowo. Mogła powstać w trakcie tworzenia się gęstej tkanki łącznej w wyniku typowej regeneracji tkanek po przebytym zabiegu. Zdjęcie pochodzi co prawda z oficjalnych źródeł (Kreml), ale ten detal ujawnili spostrzegawczy internauci.

Prezydent Rosji pod okiem onkologów?

W trakcie wszystkich podróży Putina po świecie stałym członkiem delegacji ma być podobno lekarz z Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie – Jewgienij Seliwanow. Miał on w swojej karierze zajmować się między innymi leczeniem nowotworów tarczycy. To by pasowało do tego, co widać na krtani Putina.

W tej chwili dziennikarze Radia Swoboda do tego typu doniesień podchodzą z rezerwą. Nie ma jednak co spodziewać się, szczególnie w okresie wojny na Ukrainie, oficjalnego potwierdzenia, że prezydent Federacji Rosyjskiej ma problemy ze zdrowiem.

– To ktoś skrajnie odhumanizowany. To osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować – stwierdził z kolei na antenie Radia ZET dr Jacek Koprowicz. Jego zdaniem Władimir Putin wpadł w paranoję i ma psychiczne zaburzenia.

To nie pierwsze doniesienia o stanie zdrowia najważniejszego człowieka w Rosji. Nie tak dawno, o czym pisaliśmy również na naszym portalu, dziennikarze brytyjskiego „The Sun” dotarli do informacji, że Putin może mieć Parkinsona, o czym miał świadczyć szereg typowych dla tej choroby objawów widocznych na twarzy. Kreml zdementował jednak te rewelacje.

źródło: The Sun, wiadomosci.radiozet.pl

kolejki paszport wniosek online

Oblężenie urzędów paszportowych. Czy Polacy myślą o wyprowadzce poza granice kraju?

Nie żyje znana polska aktorka. Grała w „Barwach szczęścia”. Zmarła w wieku 79 lat