w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Rosja gromadzi ciężki sprzęt przy granicy z Polską. To zaledwie 150 km od nas. Jest nagranie

Wcześniej z tego miejsca strzelano rakietami w kierunku Ukrainy. Teraz pojawił się blisko nas kolejny transport ciężkich wozów bojowych. Nagranie pojawiło się w internecie.

baranowicze białoruś rosyjskie czołgi brześć
Fot. Google Maps

Zaledwie 150 km od Polski Rosja zaczęła gromadzić ciężki sprzęt pancerny. Nagranie dokumentujące to zdarzenie pojawiło się w internecie. Widać na nim wozy opancerzone jadące transportem kolejowym w kierunku Brześcia.

Transport rosyjskiego sprzętu 150 km w linii prostej od granicy z Polską

To w linii prostej zaledwie 150 km od Polski. Rosja transportem kolejowym przewozi wozy opancerzone w kierunku naszej granicy, najpewniej do Brześcia. Poniżej nagranie pokazujące przejazd pociągu.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy w tych rejonach i blisko Polski, gromadzą się wojska Putina. Nie tak dawno pokazano znajdujace się na lotnisku w Baranowiczach rosyjskie samoloty wielozadaniowe Su-30SM.

Co ciekawe, wiele razy od początku wojny na Ukrainie wojska rosyjskie wykorzystywały znajdujące się blisko Polski ośrodki militarne do przeprowadzania ataków rakietowych na Ukrainę.

Rosjanie wycofują się z Ukrainy. Nie ma ich już nawet pod Kijowem

Obecnie Rosjanie prowadzą operację wycofania znacznej części swoich wojsk z terytorium Ukrainy. Powodem są między innymi dotkliwe straty w ludziach i sprzęcie oraz niskie morale. Możliwe jednak, że w najbliższych dniach dojdzie do przegrupowania wojsk.

Rosja widzi jednak, że niczego nie osiągnie już na Ukrainie i chce skupić się tylko na utrzymaniu Donbasu i Ługańska. Obecnie nie ma już żadnych wojsk w okolicy Kijowa. Zostało ono w całości wycofane na Białoruś.

W mediach pojawił się również doniesienia o silnym napromieniowaniu części żołnierzy, którzy przebywali w rejonie elektrowni w Czarnobylu. Rosyjska armia miała zamiar stworzyć bazę w rejonie skażonym radiacją (tzw. Czerwony Las), ale wysokie promieniowanie spowodowało poważne problemy zdrowotne.

Nie żyje znana polska aktorka. Grała w „Barwach szczęścia”. Zmarła w wieku 79 lat

zdjęcia z buczy ukraina drastyczne zdjęcia ciał bucz masakra w buczy

Zdjęcia z Buczy odbierają mowę. Rosja zamieniła miasto w cmentarz. „Sceny, jakie znamy z Katynia”