w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Zdjęcia z Buczy odbierają mowę. Rosja zamieniła miasto w cmentarz. „Sceny, jakie znamy z Katynia”

Można już chyba otwarcie mówić, że Rosja popełniła na Ukrainie ludobójstwo na gigantyczną skalę. Mamy XXI wiek, a obrazki przypominają najmroczniejsze czasy II wojny światowej.

zdjęcia z buczy ukraina drastyczne zdjęcia ciał bucz masakra w buczy
Fot. Twitter / Defense of Ukraine

– Zdjęcia z Buczy potwierdzają, że mamy doczynienia z ludobójstwem. Związane ręce, strzał w tył głowy i zbiorowe mogiły, to sceny jakie znamy z Katynia. Putin jest zbrodniarzem i odpowie za to! – napisała na Twitterze senator RP Jadwiga Rotnicka

Zdjęcia z Buczy. Masakra w Buczy. Dramat Ukrainy. „Putin jest zbrodniarzem!”

Rosjanie wycofali swoje wojska z okupowanych miast na Ukrainie. Dopiero jak wkroczyły na te tereny wojska Ukrainy, świat mógł zobaczyć, co pozostawili po sobie napastnicy Putina. Świat wstrzymał oddech.

Ukraińskie wojska przejmują po koeli kontrolę nad kolejnymi miejscowościami. Odkryto przy tym makabryczne zbrodnie dokonane przez wojska Putina. Przy drogach leżą ciała nagich kobiet, które zostały wcześniej zgwałcone. Część z nich została spalona.

Wojna na Ukrainie. Drastyczne filmy bez cenzury i zdjęcia

Dowody na rosyjskie zbrodnie w Buczy, Irpieniu i Hostomlu powinien zobaczyć każdy – od zwykłego obywatela, po polityków i decydentów na całym świecie. Mamy XXI wiek, a te obrazki przypominają nam najgorsze okresy II wojny światowej. Ciała porozrzucane na ulicach, związane ręce, rana postrzałowa z tyłu głowy – to wszystko przypomina Katyń.

Zdaniem doradcy prezydenta Ukrainy Ołeksija Arestowycza, brodnie popełnione w niektórych opuszczonych przez Rosjan miastach i miasteczkach bez wątpienia wstrząsną światem i sumieniami polityków.

To, co wydarzyło się w Buczy i innych przedmieściach Kijowa, można określić jedynie mianem ludobójstwa – powiedział z kolei Witalij Kliczko podczas rozmowy z niemieckim dziennikiem gazety „Bild„.

W internecie aż roi się od nowych zdjęć z odbitych przez Ukrainę miast. Wszystkie są drastyczne. Bez zamazywania twarzy i innych elementów większość nie nadaje się do pokazania. Widzimy na nich ciała leżącew rowie, wrzucane do dołów czy studzienek kanalizacyjnych. Każda kolejna fotografia to dowód na zbrodnie wojenne.

Zdjęcia z Ukrainy bez cenzury. Bucza. Masowe groby. Rosjanie zabijali dosłownie każdego

Z powodu ogromnych strat, kilka dni temu rosyjskie wojska zaczęły wycofywać się z północnej części obwodu kijowskiego. Odpuściły szturm na miasto, a w okolicy stolicy Ukrainy nie ma już ani jednego żołnierza Putina. Wszyscy uciekali w popłochu na Białoruś, do samego końca ostrzeliwani przez wojska ukraińskie.

Obwód kijowski. Piekło XXI wieku. Ciała zastrzelonych mężczyzn i kobiet ze związanymi rękami. Najbardziej ohydne zbrodnie nazizmu ponownie są w Europie. Rosja zrobiła to celowo – napisał na Twitterze Mychajło Podolak, pracownik kancelarii prezydenta Ukrainy.

Siły ukraińskie mogły dopiero teraz wejść na tereny, na którym do tej pory stacjonowali Rosjanie. W internecie pojawiły się pierwsze obrazki dokumentujące to, co tam zastano.

Drastyczne zdjęcia z Ukrainy

Niektóre ze zdjęć nie nadają się do pokazania, w tym te obrazujące masowe groby cywili, ciała leżące na ulicach i zastrzelonych obywateli Ukrainy, którzy mają ręce związane sznurem.

Ukraina. Bucza. Zdjęcia ciał porozrzucanych na ulicy. Bosacki: „Jeden wielki cmentarz”

Nie pozwolimy Rosji na ukrywanie swojego udziału w tych okrucieństwach poprzez cyniczną dezinformację i zapewnimy, że realia działań Rosji wyjdą na światło dzienne – dodała w oświadczeniu Truss.

Po wyzwoleniu miasta Bucza, na jego ulicach znaleziono zwłoki nawet 300 osób.  Jak słusznie zauważył ekspert od wojskowości Jarosław Wolski, Rosjanie zrobili na Ukrainie to samo, co kiedyś w Czeczenii.

To zaplanowana z premedytacją rzeź na cywilach. Po ujawnieniu zbrodni wojennych Rosjan w mieście Bucza, nawet Niemcy zmiękli i zabiegają o nowe sankcje wobec Rosji.

Bucza. Zdjęcia ciał. Obrazy z Buczy. Za zbrodniami stoi Aleksiej Szabulin

Za zbrodnie wojenne w Buczy i okolicach odpowiedzialny jest Aleksiej Szabulin z rosyjskiej piechoty morskiej , który jakiś czas temu z dumą opowiadał telewizji „Zwiezda” o tzw. zaczystce, czyli masowym zabijaniu bezbronnych ludzi.

Na czym polega zaczystka? Wojsko chodzi od domu do domu, sprawdza dokumenty i morduje podejrzanych. W praktyce to mordowanie większości mężczyzn zdolnych do noszenia broni w wieku od 18 do 60 lat. Powszechne podczas wojen czeczeńskich, a teraz stosowane na Ukrainie.

Zamieszczamy nagranie reporterów i dziennikarzy, którzy byli na miejscu i pokazali, co zastano w tym Ukraińskim mieście. Wygląda to jak gigantyczny cmentarz. Ostrzegamy – obrazki są bardzo drastyczne i tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

baranowicze białoruś rosyjskie czołgi brześć

Rosja gromadzi ciężki sprzęt przy granicy z Polską. To zaledwie 150 km od nas. Jest nagranie

ceny paliw od 6 kwietnia

Planujesz zatankować auto do pełna? Premier apeluje, aby wstrzymać się z tym do 6 kwietnia