w ,

Hit internetu! Nieudany pierwszy taniec młodej pary. „Nie dzieci są problemem, a rodzice!”

Pierwszy taniec młodej pary na starcie wesela to wyjątkowe wydarzenie.. Ten filmik dowodzi jednak, że rodzice powinni coś zrobić ze swoimi pociechami w tak podniosłym momencie.

pierwszy taniec wesele piosenki
Fot. TikTok / @abboudelyas24

Kto z nas będących po ślubie nie pamięta swojego pierwszego tańca? To wyjątkowo podniosła, ważna i wzruszająca do łez chwila. Emocje udzielają się wówczas nie tylko nowożeńcom, ale też całej rodzinie. Jest jednak coś, co może ten cudowny moment popsuć.

Pierwszy taniec na weselu. Piosenki piosenkami, ale co z dziećmi?

Nie ma zabawy weselnej bez pierwszego tańca młodej pary, która chwilę wcześniej powiedziała sobie sakramentalne „TAK„. Kto planował wesele wie doskonale, że wybór piosenki czy samego tańca to nie błahostka. Są tacy, co specjalnie szkolą się dla tych 3 minut swojego życia w szkołach tańca.

Nie zawsze jednak wszystko musi pójść zgodnie z planem. Dzieje się tak, gdy na weselu jest grupka dzieci. Wówczas ta wyjątkowo wzruszająca i romantyczna chwila może zamienić się w koszmar, a zamiast wzruszenia pozostanie niesmak.

Ten film pokazuje idealnie, o co chodzi. Kiedy para młoda stawia się na parkiecie, by zatańczyć pierwszy raz na weselu, nagle pojawia się zafascynowana oprawą grupka młodych ludzi. Pod nagraniem zaroiło się od krytycznych komentarzy i opinii.

Nie brakuje opinii, że dzieci nie są pępkiem świata i można rzeczywiście się zdenerwować. W końcu na weselu ten czas jest przede wszystkim zarezerwowany dla pary i to ona ma być w centrum uwagi.

Pierwszy taniec na weselu. Piosenki piosenkami, ale co z dziećmi?

Osoby komentujące filmik wrzucony na portal TikTok jednoznacznie przyznali, że jeden z najważniejszych momentów zabawy weselnej nie powinien tak wyglądać. Część internautów dała też autorowi do zrozumienia, że dzieci nie powinny chodzić na wesela. Widać wyraźnie, że sporo osób ogarnęło oburzenie tym, co się stało.

@abboudelyas24

Nobody was even phased wtf 😂 #weddingtiktok #firstdance #couple #love #slowdance #music #zombies #wedding #children #kids #kidsoftiktok #kidsfunny #i

♬ original sound – abboudelyas24

Czy rzeczywiście wesela powinny odbywać się bez udziału dzieci? Niektórzy uważają, że – niestety – to nie dzieci są w tym przypadku problemem (bo zachowują się jak na ich wiek przystało). Winni są za to rodzice, którzy powinni być w stanie posadzić na krześle na kilka minut swoje pociechy i uspokoić je.

– Gdybym to ja była panną młodą, przerwałabym taniec, wzięła mikrofon i powiedziała gościom, że jeśli nie zabiorą swoich dzieci z parkietu, zostaną wyproszeni z przyjęcia – napisała jedna z kobiet. Co jeszcze sądzą użytkownicy TikToka?

  • Dlatego na wesele warto zatrudnić animatora dla dzieci, żeby to ogarnął 😅
  • Nie widzę problemu. ..To wyjątkowo urocze 🥰 bardzo bym chciała mieć dzieci jako gości na swoim weselu.
  • Właśnie dlatego moje wesele było bez dzieci 🥰
  • Wstrzymałbym taniec, zawołał rodziców, by zabrali dzieci, a potem zatańczył ponownie.
  • To jest całkowicie nie do zaakceptowania w tak ważnym dniu!
  • Ja też nie chcę dzieci na swoim weselu. Nie będę opiekunką, a wiem, że rodzice nie będą się nimi zajmować.
  • Ludzie wciąż obrażają się, kiedy pary postanawiają urządzić wesela bez dzieci?

Źródło: TikTok

tymoszenko putin ukraina wojna nato

„Kraje NATO zostaną zmuszone do globalnej wojny”. Była premier Ukrainy przestrzega Europę

PILNE! Alarm bombowy w samolocie PLL LOT. Na pokładzie jest 58 pasażerów i 4 członków załogi