w ,

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

PILNE! Alarm bombowy w samolocie PLL LOT. Na pokładzie jest 58 pasażerów i 4 członków załogi

W samolocie Polskich Linii Lotniczych LOT może znajdować się ładunek wybuchowy. Samolot jest obecnie sprawdzany. Na pokładzie jest 58 pasażerów i 4 członków załogi.

Pasażerowie samolotu PLL LOT z Warszawy do Pragi przeżyli prawdziwy moment grozy. Władze lotniska w Czechach dostały anonimową informację o podłożeniu bomby w maszynie.

Alarm bombowy w samolocie PLL LOT

Samolot, jak podały, media, wylądował bezpiecznie na lotnisku w Pradze. Jest obecnie poddany dokładnym oględzinom służb. Informację o tym wydarzeniu upublicznił na Twitterze jeden z pasażerów znajdujących się na pokładzie.

Podobno na pokładzie samolotu LOT jest bomba, ciekawe jak z innymi ale teraz stoimy na pasie w Pradze i czekamy na służby – napisał pasażer. Wszyscy zostali ewakuowani z maszyny, dostali na miejscu poczęstunek i zostali objęci opieką.

Informację o zdarzeniu potwierdziły dziennikarzom portalu Onet.pl przedstawiciele PLL LOT. Samolot bezpiecznie wylądował w Pradze o godzinie 12:06, wówczas służby mogły przystąpić do weryfikacji zgłoszenia o bombie na pokładzie.

Po tym, jak maszyna zostanie dokładnie sprawdzona, samolot będzie mógł wrócić do Warszawy. Wszystkie bagaże należące do pasażerów musiały zostać wewnątrz maszyny do czasu zakończenia akcji.

Źródło: Onet, Twitter

pierwszy taniec wesele piosenki

Hit internetu! Nieudany pierwszy taniec młodej pary. „Nie dzieci są problemem, a rodzice!”

kto dzwonił czyj to numer telefonu

Nie odbieraj wszystkich połączeń z nieznanych numerów. Sprawdź łatwo, kto dzwonił