w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Ławrow znów straszy III wojną światową. Mocna odpowiedź USA. „Wszystko skończy się…”

Rosja postanowiła eskalować konflikt ze światem. Odcina kolejne kraje, w tym Polskę, od dostaw gazu i znów straszy wszystkich wojną nuklearną. USA natychmiast odpowiedziały.

ławrow wojna nuklearna groźby
Fot. The Official CTBTO Photostream - 2019 Comprehensive Test-Ban Treaty Article XIV Conference

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział, że „ryzyko wybuchu konfliktu nuklearnego obecnie jest realne i nie można go lekceważyć”. Choć jego zdaniem Rosja robi, co może, aby do tego nie doszło, to działania Putina pokazują coś innego. USA odpowiedziało na groźby.

Ławrow. Wojna nuklearna? USA odpowiada na groźby. „Nikt nie może wygrać wojny jądrowej”

Zdaniem rzecznika Pentagonu Johna Kirby`ego, groźby, które padły w kierunku krajów Zachodu z ust Ławrowa to nic innego, jak dalsza eskalacja konfliktu. Są one też niekonstruktywne. – Nie jest to sposób, w jaki odpowiedzialne mocarstwo powinno się zachowywać – przyznał Kirby.

Ławrow nieustannie straszy i mówi o ogromnym ryzyku wybuchu wojny jądrowej w Europie. Zdaniem polskiego koordynatora służb specjalnych Stanisława Żaryna to nic innego, jak kolejne działania dezinformacyjne uderzające między innymi w Polskę. Do tego jednak rosyjska dyplomacja nas zdążyła już przyzwyczaić.

Nikt nie może wygrać wojny jądrowej i nie powinno się jej rozpoczynać. Nie ma żadnego powodu, by obecny konflikt na Ukrainie doszedł do tego poziomu – dodał Kirby. Kilka dni temu ostrzej zareagowała podsekretarz stanu USA Victoria Nuland. Ostrzegła ona Putina, że użycie broni jądrowej będzie miała dla katastrofalne skutki.

Cytowany przez Wirtualną Polskę Jan Piekło, były ambasador RP w Kijowie, przyznał, że słowa Ławrowa to nic innego jak straszenie wynikające z braku jakichkolwiek osiągnięć Rosji w tej wojnie. To jedyne, co jej pozostało, by zachować twarz. – Kreml sięga do swojej, właściwej strategii taktycznej i używa kolejnego argumentu do straszenia – stwierdził były ambasador.

Rosja oskarża Polskę, że jest „podżegaczem wojennym”

Siergiej Ławrow nie od dziś atakuje kraje NATO, w tym Polskę. W jednym z ostatnich wywiadów wyemitowanych w rosyjskiej telewizji państwowej stwierdził, że wojny nuklearna to coś realnego i poważnego. Wyraził też niepokój, że kraje NATO są de facto zaangażowane w wojnę z Rosją.

Zdaniem Ławrowa Polska jest „podżegaczem wojennym„, który dał się wciągnąć w gierkę NATO, która może sprawić, że dojdzie w końcu do otwartego konfliktu.

Rzecznik Pentagonu potwierdził, że obecnie USA z wielką uwagą obserwują wydarzenia w separatystycznym regionie Naddniestrza. Od dawna mówi się, że Mołdawia może być kolejnym po Ukrainie celem ataku Rosji. Ławrow przyznał z kolei, że wojna w Ukrainie wkrótce się skończy i możliwe jest porozumienie.

Źródło: Twitter, TVP Info, Onet

przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę z o.o skutki podatkowe

Przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę – jakie są korzyści?

papież franciszek choroba

Złe wieści z Watykanu. Papież Franciszek jest chory. „Dolegliwość, którą kiedyś nazywano…”