w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Robert Janowski. Co robi dziś były prowadzący „Jaka to melodia?” Nie uwierzycie

robert janowski co robi żona jaka to melodia rak tvp
Fot. Facebook / Robert Janowski Official

Robert Janowski to jedna z najbardziej lubianych postaci ze szklanego ekranu. Przez długie lata oglądaliśmy go w TVP. Mowa oczywiście o programie „Jaka to melodia?”. Niestety, w połowie 2018 roku telewizja publiczna zakończyła z nim współpracę. Czym dziś zajmuje się Janowski?

Robert Janowski. Gwiazda telewizji publicznej

Trzeba przyznać, że takiego weterana telewizji długo by szukać. Widzowie kochają do dziś program muzyczny, który prowadził przez 21 lat i którego był wizytówką. Po tym, jak telewizyjna jedynka zakończyła współpracę z Robertem Janowskim, jego kariera potoczyła się swoim torem. Mało osób wie, czym w ogóle dziś zajmuje się znany prezenter.

POLECAMY:
Anna Ryśnik - kim tak naprawdę jest była gwiazda "Warsaw Shore"?

Robert Janowski to polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, lektor, pisarz. Nie każdy jest świadomy, że z wykształcenia jest weterynarzem. Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Występował w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80.

Prowadzącym teleturniej „Jaka to melodia?” był w latach 1997-2018. To za to dostał trzy razy Telekamerę (kolejno w roku 2000, 2003 i 2008). Jest też laureatem Złotej Telekamery w 2009 roku.

Robert Janowski – co robi i gdzie się podziewa?

Informacja o odejściu Janowskiego z popularnego teleturnieju bardzo zasmuciła widzów i dla wielu była szokiem. Z programem był związany tak bardzo, że wszyscy byli przekonani, że to już koniec jego kariery. Nikt nie wiedział w tamtym momencie, jak dalej potoczy się ta kariera wszechstronnie uzdolnionej gwiazdy show biznesu.

Przez długi czas panowała cisza wokół Roberta Janowskiego, dziś już jednak wiemy, czym się zajmuje. Otóż po zakończeniu współpracy z TVP przeszedł do nowego programu, który podziwiać mogliśmy w stacji TV Puls. Jego nazwa to „Gra muzyka„. Emisja niestety zakończyła się po 10 odcinkach i w tej chwili nie wiadomo, co będzie dalej z tą audycją. Możliwe więc, że widownia nie była tak liczna.

POLECAMY:
Anna Iberszer: "Nie pracuję i nie zarabiam z powodu epidemii"

Wiec Trzaskowskiego i recitale

Janowski wylądował więc na scenie muzycznej, bo to z muzyką związany był najmocniej. Epidemia koronawirusa nieco pokrzyżowała mu plany, ale zapewne już niebawem zobaczymy go ponownie na koncertach w całej Polsce.

Póki co na jego Facebooku można zobaczyć kilka recitali. Warto też zauważyć, że Janowski prowadził jeden z wieców Rafała Trzaskowskiego podczas kampanii prezydenckiej. Widać też, że uwielbia spędzać miłe chwile z żoną, co na bieżąco dokumentuje.

Nie żyje znany polski aktor. Miał 80 lat. „Wiadomość, która zatrzymała nasze serca”

zdjecia stockowe darmowe zarabianie

Wykorzystanie zdjęć stockowych w marketingu wizualnym