w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kaczyński postanowił odejść. Jego dymisja już wkrótce. Padła oficjalna data

Wicepremier rządu Zjednoczonej Prawicy – Jarosław Kaczyński – odchodzi. Jego dymisja jest już przesądzona. Uważa, że zrobił wszystko, co miał do zrobienia.

kaczynski dymisja
Fot. YouTube/ Janusz Jaskółka

Wielkimi krokami nadciąga koniec prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedzieli się dziennikarze rozgłośni Radio ZET, wicepremier w rządzie Zjednoczonej Prawicy zamierza przeprowadzić rekonstrukcję, po czym odejdzie na polityczną emeryturę.

Dymisja Kaczyńskiego. Znamy datę odejścia prezesa PiS z rządu

Radio ZET podało najbardziej prawdopodobną datę rekonstrukcji rządu, która zbliża się wielkimi krokami. W jej trakcie Jarosław Kaczyński ma oficjalnie opuścić struktury rządu. Wygląda na to, że data jego odejścia jest bliżej niż dalej.

Przypomnijmy, że obecnie pełni rolę wicepremiera w rządzie i zajmuje się bezpieczeństwem. Teraz chce przejść na odcinek związany z mobilizacją przed kolejnymi wyborami. Uważa bowiem, że potrzebne jest pospolite ruszenie na terenie całego kraju. Pomagać ma mu w tym premier Morawiecki, który również ruszy w objazd po Polsce.

Odejście Kaczyńskiego z rządu zapowiadane jest już od wielu miesięcy, ale zmieniła się rzeczywistość. Zajmującemu się bezpieczeństwem kraju prezesowi PiS plany odejścia na polityczną emeryturę popsuła wojna na Ukrainie.

Kaczyński ma zostać bardzo szybko odwołany

Prezesowi PiS nie wypadało opuszczać tak ważnego w tym kluczowym dla naszego kraju momencie zagrożenia. Sytuacja jednak nieco się unormowała, na granicy z Białorusią zbudowano wielki mur zabezpieczający nas przed nielegalnymi uchodźcami, a na Ukrainie wojna toczy się już w zasadzie na drugim końcu kraju.

Choć Prawo i Sprawiedliwość oficjalnej daty dymisji Jarosława Kaczyńskiego wciąż nie ujawniło, to dziennikarze mają swoich informatorów. Okazuje się, że nieubłaganie zbliża się rekonstrukcja rządu i ma do niej dojść już 20 czerwca.

To jednak nie koniec zmian, na które opozycja czeka z niecierpliwością. Choć oficjalnie nie ma wieści na temat zastępcy Kaczyńskiego, to na giełdzie nazwisk najgłośniej pada jedno – Błaszczak, czyli obecny szef Ministerstwa Obrony Narodowej.

wordpress jak przyspieszyc stronę wtyczki

5 najlepszych wtyczek do pamięci podręcznej WordPress, które przyspieszą Twoją stronę

witalij kliczko ukraina wojna putin

„Jak na to pozwolimy, to pójdą do Polski”. Mer Kijowa nie pozostawia żadnych złudzeń