w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Smutny czas Kaczyńskiego. Po wyjściu ze szpitala spotkała go przykra niespodzianka

Wygląda na to, że najważniejszy człowiek w Prawie i Sprawiedliwości ma na starcie 2023 roku ogromny kłopot. Po wyjściu ze szpital spotkało go coś, co go zaniepokoiło.

kaczyński na prezydenta

Początek nowego roku okazał się bardzo trudny dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Ledwo wyszedł ze szpitala i jeszcze nie jest w pełni sił, ale już musi mierzyć się z kłótniami w koalicji rządzącej. Wystarczyło partię zostawić tylko na chwilę, by wszyscy utonęli w sporach.

burbonik.pl google news banner obserwuj

Kaczyński w szpitalu, a politycy swawolą. Wystarczyło spuścić ich z oczu

W okresie świątecznym Jarosław Kaczyński musiał zostać poddany operacji. Wystarczyło, że na kilkanaście dni zniknął, a politycy Prawa i Sprawiedliwości już zdążyli pokłócić się między sobą oraz z koalicjantem. Żeby tego wszystkiego było mało, to po powrocie do swojego gabinetu na biurku leżały wyniki najnowszych sondaży.

Kolejne badania opinii publicznej wskazują jednoznacznie, że jest źle. PiS oczywiście nadal wygrywa wybory parlamentarne (gdyby odbyły się teraz), ale będzie miało zbyt mało miejsc w Sejmie, by prowadzić jakąkolwiek politykę. Nie ma też szans na zbudowanie koalicji, bo w zasadzie nie ma z kim.

54% badanych nie widzi szans na trzecią kadencję

Pracownia SW Research podała dane z badania przeprowadzonego na zlecenie dziennika „Rzeczpospolita„. Tylko co piąty obywatel naszego kraju wierzy, że PiS wygra kolejne wybory. To oznacza, że Polacy przestali już wierzyć, że projekt o nazwie Zjednoczona Prawica ma jeszcze sens.

Wybory parlamentarne nadchodzą wielkimi krokami, a partia rządząca ma coraz więcej problemów. Okazuje się, że aż 54,1 proc. badanych przez SW Research twierdzi, że PiS będzie musiało pożegnać się z trzecią kadencją. Połowa obywateli naszego kraju twierdzi, że Kaczyński ponownie znajdzie się w opozycji.

Marcin Duma (IBRIS): „PiS tę władzę jesienią straci”

Wyraźnie widać, że Prawo i Sprawiedliwość tę władzę jesienią straci. To nie jest tylko kwestia tego, czy PiS ma trzydzieści procent, czterdzieści – twierdził z ekspert i szef pracowni IBRiS. To wprost świadczy o tym, że Kaczyński nie ma już żadnych szans na samodzielne rządy. Nie będzie miał również z kim wejść w koalicję.

Ekspert jest również zdania, że obecny kryzys gospodarczy i inflacja na wyborców Prawa i Sprawiedliwości nie robią wielkiego wrażenia. Nadal będą oni głosować na PiS. Deklarują wręcz, że poradzą sobie z wszelkimi brakami np. węgla czy leków. To elektorat, który na pewno jest w stanie sporo znieść, nim odwróci się od swojego wodza.

justyna lubas wokalistka wiek kariera partner rodzina

Justyna Lubas. Kim jest urocza członkini zespołu Top Girls? Wszystko, co o niej wiemy

Nie żyje aktorka z serialu „Na Wspólnej”. Wcześniej odmówiła leczenia nowotworu