w , ,

Lewandowski pokazał zdjęcie z USG. Znów będzie ojcem! „Do trzech razy sztuka…”

Kto by się tego spodziewał? Sportowiec idzie na całość i powiększa rodzinę. Tym razem wyszło na jaw, że na świecie pojawi się syn.

lewandowski dzieci żona rodzina
Fot. Instagram / M. Lewandowski

Ależ emocje! Nie tak dawno ogłosił koniec kariery sportowca, a teraz dowiadujemy się, że po raz trzeci zostanie ojcem. Na świat ma przyjść syn. Marcin Lewandowski na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z USG.

Lewandowski kończy karierę i powiększa rodzinę

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Marcina Lewandowskiego nie brakuje emocji i wzruszeń. Jeden z najbardziej rozpoznawalnym polskich sportowców ogłosił, że trzeci raz zostanie ojcem. Nie tak dawno ujawnił, że zamierza zakończyć karierę i skupić się na rodzinie.

Jeden z naszych najbardziej utytułowanych lekkoatletów nie może opanować wzruszenia. Rodzina jest dla niego teraz najważniejsza, a sport zszedł na dalszy plan. Przed Marcinem Lewandowskim rysuje się wiele nowych wyzwań, choć jako ojciec dwójki dzieci bez wątpienia świetnie sobie poradzi.

Lekkoatleta ogłosić, że zostanie ojcem po raz trzeci. Czeka go teraz kolejny rodzinny bieg długodystansowy, na którego finiszu pojawi się… syn! Sportowiec podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Pokazał tam zdjęcie USG, na którym widać dzieciątko.

Ma dwie córki, czas na syna. „Mia i Midia będą mogły przywitać na świecie brata”

Na Instastories Lewandowskiego na Instagramie fanom sportowca objawiło się zdjęcie wykonane podczas badania USG. Lekkoatleta ma już dwie córki, teraz wiadomo, ze doczeka się w końcu syna. Jego córki nie mogą się doczekać tego radosnego dnia.

Mia i Midia już niedługo będą mogły przywitać na świecie swojego brata – czytamy na Instagramie sportowca. Płeć dziecka nie jest tajemnicą. Sportowiec nie miał zamiaru czekać z ujawnieniem tej informacji do samego porodu.

marcin lewandowski instagram
Fot. Instagram (Instastories) / Marcin Lewandowski

34-letni Lewandowski całe swoje serce włoży w dbanie o swoją liczną rodzinę. Poza tym prowadzi biznes, który po zakończeniu kariery sportowej pozwoli mu się utrzymać. Co jeszcze planuje robić w przyszłości? Nad tym, jak ujawnił w rozmowie z Eurosportem, ciągle się zastanawia.

Nasza redakcja z całego serca gratuluje Marcinowi Lewandowskiemu i życzy wszystkiego, co najlepsze. Przede wszystkim udanego porodu, mnóstwa emocji i wielu radości z syna.

koronawirus lato 2022

COVID-19 powraca! Wakacje w cieniu letniej fali. Niepokojące dane. Co z urlopami?

dall-e mini o co chodzi AI algorytm

DALL-E MINI skradło serca polskich internautów! Ujawniamy, o co w tym chodzi