w ,

HAHAHA!HAHAHA!

COVID-19 powraca! Wakacje w cieniu letniej fali. Niepokojące dane. Co z urlopami?

A miało być tak pięknie. Wszyscy zapomnieli o koronawirusie. Ten jednak o sobie zapomnieć nie da, bo właśnie powraca letnia fala zakażeń.

koronawirus lato 2022

Wielkimi krokami nadciągają wakacje, słoneczne kąpiele i wypoczynek. Niestety, ale wiele wskazuje na to, że koronawirus, o którym zdążyliśmy już zapomnieć, powraca z całą siłą. Niezbyt dobre wieści nadchodzą do nas z Niemiec.

COVID-19 powraca? W Niemczech mowa o letniej fali

Z Niemiec do Polski płyną bardzo złe informacje, które mogą mieć wpływ na to, jak będą wyglądały wakacje w tym roku. Lekarze twierdzą, że epidemia na nowo może się rozkręcić i że czeka nas prawdziwa letnia fala zakażeń. To zdenerwuje wiele osób, które zdążyły już zapomnieć o zagrożeniu.

Nie tak dawno rządy wielu państw zdjęły obostrzenia, przez co koronawirus przestał nas już straszyć i interesować. Nikt już prawie nie śledzi codziennych danych o zakażeniach. Okazuje się jednak, że wirus nadal jest wśród nas, a groźny COVID-19 nie zamierza odpuścić.

Czy w Polsce okres urlopowy też zacznie się letnią falą i znów przypomnimy sobie o wirusie? Czy wakacje i wypoczynek w słońcu znów odbędzie się w cieniu strachu i zagrożenia? A może powrócą obowiązkowe maseczki na zewnątrz?

Zapowiadana letnia fala koronawirusa stała się niestety rzeczywistością. (Minister zdrowia Niemiec Karl Lauterbach).

Letnia fala koronawirusa stała się faktem

W Niemczech rozkręca się właśnie fala letnia koronawirusa, a zakażeń jest coraz więcej. Choć wszyscy mieli już nadzieję, że COVID-19 raz na zawsze zniknie (nie tylko z mediów), wygląda na to, że na to jeszcze będzie trzeba poczekać. Nadziei na to brak.

Polacy też nie są bezpieczni. Kolejna fala koronawirusa prędzej czy później dotrze i do nas. Na szczęście mowa jest o fali jesiennej, co pozwoli Polakom wypocząć w wakacje i skorzystać z bezpiecznych wyjazdów. W tym samym czasie w Niemczech dojdzie do ataku epidemii, a liczba chorych rośnie lawinowo. W dodatku wariant, który tam zakaża, przenosi się bardzo łatwo.

Władze tego kraju apelują o to, aby przyjmować czwartą dawkę szczepionki, która uchroni nas przed chorobą i ciężkimi powikłaniami. W tym czasie Polacy beztrosko planują urlopy i za nic mają zagrożenie. Bądźmy jednak dobrej myśli i trzymajmy kciuki, aby zaplanowane wakacje odbyły się bez problemów.

koniec aut na lpg ustawa homologacja 2022

Koniec samochodów na gaz? 3 mln kierowców może mieć poważne problemy

lewandowski dzieci żona rodzina

Lewandowski pokazał zdjęcie z USG. Znów będzie ojcem! „Do trzech razy sztuka…”