w ,

Nie żyje lider znanego zespołu rockowego. Przyczyna śmierci nie została ujawniona

W wieku 80 lat odszedł na wieczny spoczynek jeden z najbardziej utalentowanych artystów rockowych minionych dekad. Nie ujawniono, co było przyczyną zgonu.

Na fanów dobrego rocka ta wiadomość spadła nieoczekiwanie. Opuścił ich właśnie legendarny gitarzysta i założyciel zespołu Nazareth. Miał 80 lat. Informację o śmierci artysty przekazał za pośrednictwem Facebooka jego wnuk.

Manny Charlton nie żyje

Jego gitarowe wstawki można usłyszeć w wielu prawdziwych hitach. Utwory te to między innymi słynne „Love Hurts” i „Hair of the Dog„. Manny Chartlon odszedł w wieku 80 lat. O jego śmierci poinformował świat wnuk artysty. Nie wiadomo, jakie były przyczyny zgonu. Wcześniej nikt nie informował również o tym, by gitarzysta miał jakiekolwiek kłopoty ze zdrowiem.

Ukochany przez miliony fanów artysta zszedł ze sceny nagle. Jego kariera zaczęła się pod koniec lat 60. ubiegłego wieku, gdy założył grupę Nazareth. Czasy największej popularności zespołu to lata 70. ubiegłego wieku. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie nuciła nigdy utworu „Love Hurts„.

Źródło: Blabbermouth.net

obostrzenia jesień 2021 lockdown od sierpnia morawiecki

Premier Mateusz Morawiecki mówi prosto z mostu. To dotknie wszystkich Polaków jesienią

koronawirus w polsce rekord zakażeń ministerstwo zdrowia w polsce

Nowe dane o koronawirusie wgniatają w fotel. Co z wakacjami? Niedzielski zabrał głos