w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Polski Ład. Polityk PiS pokazał emeryturę swojej 93-letniej matki. Aż trudno uwierzyć!

Choć na Mateusza Morawieckiego za zmiany w podatkach klną niemal wszyscy, to są osoby, które nie moga narzekać. Europoseł PiS pokazał dowód.

polski ład emerytura po zmianach 2022
Polityk PiS pokazał coś, co zamknęło oczy niedowiarkom. Fot. Twitter

Europarlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości, Bogdan Rzońca, za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się informacją, która zwaliła go z nóg. Chodzi o to, co Polski Ład zrobiłz emeryturą jego 93-letniej matki.

Polski Ład. Europoseł PiS pokazał emeryturę matki po zmianach

Wyciąg emerytury 93-letniej matki europosła Prawa i Sprawiedliwości to hit ostatniego tygodnia. Polityk partii rządzącej, walczący zaciekle o suwerenność naszego państwa w Parlamencie Europejskim, pokazał, jak Polski Ład wpłynął na świadczenie staruszki.

Mateusz Morawiecki jest mocno krytykowany o Polski Ład. Słusznie, bo słowo ład nie za bardzo pasuje do tego, co dzieje się z reformą. Najgorsze jeszcze i tak przed nami, ale są osoby, które już teraz mają powody do radości, choć z powodu drożyzny nie bedzie ona trwała zbyt długo.

Polski Ład to przede wszystkim cios dla przedsiębiorców. Z powodu zmian w podatkach i drastycznego wzrostu obciążeń każdego dnia zamyka się kilkaset firm. Najwięcej zyskają emeryci, którzy już w styczniu zobaczyli wyższe świadczenia na swoich kontach.

Zysk emerytów jest tylko pozorny. Oto powody

Bogdan Rzońca pokazał niedowiarkom, jak Polski Ład odcisnął piętno na świadczeniu z ZUS jego 93-letniej mamy. Prawda okazała się zaskakujaca! Zmiany w podatkach spowodowały, że kobieta zyskała 115 zł miesięcznie, co rocznie daje kwotę taką samą, jakby dostała „czternastkę„.

Oto paski emerytalne mojej 93 letniej Mamy z grudnia 2021 i stycznia 2022. W tym przypadku moja mama zyskuje 115 złotych x 12 miesięcy. To daje wartość jej 14 emerytury! – napisał zadowolony polityk na swoim profilu na Twitterze. To wszystko jest jednak pozornym zyskiem.

Po pierwsze seniorka wyjdzie na zero już na starcie. Politycy PiS z prezesem Kaczyńskim obiecali bowiem w trakcie kampanii wyborczej, że czternasta emerytura będzie wypłacana co rok. Ministerstwo Finansów zmieniło jednak zdanie i „czternastki” więcej nie będzie.

Po drugie w sklepach szaleje drożyzna. Inflacja jest na poziomie niemal 10 proc., a rachunki za gaz czy prąd wzrosły dramatycznie. To wszystko powoduje, że matka europosła nacieszy się swoim zyskiem jedynie w dniu wypłaty świadczenia na konto. Nie zmieni to zatem jej materialnej sytuacji w żaden sposób.

Źródło: Twitter

rakiety iskander rosja

Rosyjski atak 15 km od granicy z Polską. Z okrętów Putina wystrzelono osiem rakiet

dodatek osłonowy wniosek dochody

Puchną kolejki seniorów pod siedzibami ZUS! Pojawili się z wnioskami o nowe świadczenie