w , ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Wypadek autokaru w Chorwacji. Jest nagranie! Widać pojazd na 7 minut przed tragedią

12 osób nie żyje, pozostali są ciężko ranni. To bilans wczorajszego wypadku polskiego autobusu z pielgrzymami, który zmierzał do Medjugorie. Media ujawniły ostatnie nagranie pojazdu.

Od wczoraj wszystkie portale piszą o tragicznym wypadku polskiego autobusu w Chorwacji. Tamtejsze media dotarły do nagrania z monitoringu. Widać na nim przejazd pojazdu zaledwie 7 minut przed wypadkiem.

Wypadek autobusu. Nagranie z Chorwacji. 12 osób zginęło, 19 jest w stanie ciężkim

Chorwacki dziennik „Jutarnji List” ujawnił nagranie z monitoringu, do którego udało się dotrzeć dziennikarzom. Polski autokar, który uległ wypadkowi, został sfilmowany zaledwie na siedem minut przed tragedią. Film nie wskazuje, że z pojazdem czy stylem jazdy jest cokolwiek nie tak, jak trzeba.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez lokalne portale, 60-letni polski kierowca mógł stracić panowanie nad kierownicą, zasłabnąć w trakcie jazdy lub po prostu zasnąć. Takie trzy opcje są cały czas na stole, a okoliczności zdarzenia będą do skutku wyjaśniane.

Polska delegacja została poinformowana o wszelkiego rodzaju hipotezach, są w tej chwili weryfikowane. Mniej więcej wiadomo już, co mogło się zdarzyć – powiedział dzień po wypadku na antenie telewizji TVN24 rzecznik MSZ Łukasz Jasina.

Medjugorie. Pielgrzymka nie udała się. Są ofiary

Do niezwykle fatalnego w skutkach zdarzenia doszło na 62. kilometrze autostrady A4, dokładnie między miejscowościami Podvorec i Jarek Bisaszki (w pobliżu Zagrzebia). Oficjalnie wciąż nie podano przyczyn, z powodu których autobus nagle zjechał z jezdni i wpadł do pobliskiego rowu.

Do nagrania polskiego autokaru dotarły lokalne chorwackie portale. Na poniższym filmie widać autobus z pielgrzymami jadący z wysoką prędkością wspomnianą autostradą. Nagranie pokazuje sytuację na około 7 minut przed tragicznym finałem pielgrzymki do Medjugorie.

mateusz morawiecki kondolencje nowicki armia krajowa wyklęty

Mateusz Morawiecki otrzymał tragiczną wiadomość. „Najgłębsze wyrazy współczucia…”

lech wałęsa szpital

Lech Wałęsa przewieziony do szpitala. Przyczyną było nagłe zasłabnięcie