w , ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA!

Wypadek autokaru w Chorwacji. Jest nagranie! Widać pojazd na 7 minut przed tragedią

12 osób nie żyje, pozostali są ciężko ranni. To bilans wczorajszego wypadku polskiego autobusu z pielgrzymami, który zmierzał do Medjugorie. Media ujawniły ostatnie nagranie pojazdu.

Od wczoraj wszystkie portale piszą o tragicznym wypadku polskiego autobusu w Chorwacji. Tamtejsze media dotarły do nagrania z monitoringu. Widać na nim przejazd pojazdu zaledwie 7 minut przed wypadkiem.

Wypadek autobusu. Nagranie z Chorwacji. 12 osób zginęło, 19 jest w stanie ciężkim

Chorwacki dziennik „Jutarnji List” ujawnił nagranie z monitoringu, do którego udało się dotrzeć dziennikarzom. Polski autokar, który uległ wypadkowi, został sfilmowany zaledwie na siedem minut przed tragedią. Film nie wskazuje, że z pojazdem czy stylem jazdy jest cokolwiek nie tak, jak trzeba.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez lokalne portale, 60-letni polski kierowca mógł stracić panowanie nad kierownicą, zasłabnąć w trakcie jazdy lub po prostu zasnąć. Takie trzy opcje są cały czas na stole, a okoliczności zdarzenia będą do skutku wyjaśniane.

Polska delegacja została poinformowana o wszelkiego rodzaju hipotezach, są w tej chwili weryfikowane. Mniej więcej wiadomo już, co mogło się zdarzyć – powiedział dzień po wypadku na antenie telewizji TVN24 rzecznik MSZ Łukasz Jasina.

Medjugorie. Pielgrzymka nie udała się. Są ofiary

Do niezwykle fatalnego w skutkach zdarzenia doszło na 62. kilometrze autostrady A4, dokładnie między miejscowościami Podvorec i Jarek Bisaszki (w pobliżu Zagrzebia). Oficjalnie wciąż nie podano przyczyn, z powodu których autobus nagle zjechał z jezdni i wpadł do pobliskiego rowu.

Do nagrania polskiego autokaru dotarły lokalne chorwackie portale. Na poniższym filmie widać autobus z pielgrzymami jadący z wysoką prędkością wspomnianą autostradą. Nagranie pokazuje sytuację na około 7 minut przed tragicznym finałem pielgrzymki do Medjugorie.

himars dla polski

Ukraina dostała broń, która właśnie zmienia losy wojny. Od 24 czerwca Putin jest w ciężkim szoku

lech wałęsa szpital

Lech Wałęsa przewieziony do szpitala. Przyczyną było nagłe zasłabnięcie