w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

PILNE. Martwe ryby odnalezione w kolejnej rzece! Dwa województwa szczególnie zagrożone

W kolejnej polskiej rzece znaleziono stosy martwych ryb. Zwołano sztab kryzysowy. Zagrożone są dwa województwa: wielkpolskie oraz łódzkie.

Nie tylko Odra została zatruta. Śnięte ryby odnaleziono właśnie w rzece Ner (województwo łódzkie). Wojewoda Tomasz Bocheński zwołał pilnie sztab kryzysowy. Niepokojącą informacją jest fakt, że druga zatruta rzeka jest dopływem Warty.

Kolejna rzeka zatruta. Martwe ryby w województwie łódzkim

Nie tylko Odra została zatruta. Śnięte ryby odnaleziono właśnie w rzece Ner (województwo łódzkie). Wojewoda Tomasz Bocheński zwołał pilnie sztab kryzysowy. Niepokojącą informacją jest fakt, że druga zatruta rzeka jest prawym dopływem Warty.

Martwe zwierzęta zlokalizowano na styku dwóch powiatów, tj. poddębickiego i łęczyckiego. Chodzi o Net. Rzeka nie ma jednak żadnego połączenia z zakażoną Odrą. Istnieją podejrzenia, że zatrucia rzek mogą być prowokacją. Nie wiadomo jednak nadal, kto za tym stoi.

Rzeka Ner (mapa). Skażenie Odry. Policja szuka sprawców

Temat skażenia rzeki Odry na niespotykaną dotąd skalę jest tematem numer jeden. Obecnie jest mowa o tonach martwych zwierząt. Pierwotnie niemieccy badacze stwierdzili, że w Odrze odnotowano wysokie stężenie rtęci, jednak wczoraj z tej tezy się wycofano i uznano, że  wykazano jedynie „zwiększone ładunki soli w rzece„.

rzeka ner mapa
Fot. Google Maps

Policja szuka sprawców zatrucia wody w rzece. Wyznaczono milion złotych nagrody dla osoby, która pomoże w ustaleniu tych, którzy spowodowali tę największą katastrofę ekologiczną od dziesięcioleci.

W związku z sytuacją poleciały pierwsze głowy. Premier Morawiecki zdymisjonował wczoraj szefa Wód Polskich Przemysława Dacę i szefa Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska Michała Mistrzaka.

Źródło: Twitter, RMF24

nie chcę się zaszczepić co mi grozi przymusowe szczepienia w Polsce roczniki policja

Rtęć w Odrze. Policja oferuje gigantyczną sumę na wskazanie sprawcy katastrofy ekologicznej

14 emerytura zagrozona kiedy wyplata 2021 obietnice socjalne pis zus

Zabraknie pieniędzy na wypłatę 14. emerytury? ZUS tego nie przewidział, ekonomiści pełni obaw