w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tragedia! Nie żyje znany gitarzysta. Został zamordowany przez syna. „Jesteśmy wstrząśnięci”

Tragiczny finał życia 65-letniego znanego gitarzysty. Został zamordowany przez syna. Jego ciało na pewnym etapie rozkładu zostało znalezione 7 sierpnia w domu.

To fatalna wiadomość dla wiernych i oddanych fanów grupy Teenage Head. Gord Lewis, gitarzysta zespołu, został zamordowany przez swojego syna. Artysta miał 65 lat. Jego ciało zostało znalezione we własnym domu.

Nie żyje Gord Lewis. Muzyk został zamordowany

Jesteśmy wstrząśnięci i ciągle nie możemy pogodzić się z informacją o śmierci naszego przyjaciela, kolegi z zespołu, brata Gorda Lewisa. Całym sercem jesteśmy z jego rodziną i wszystkimi, którzy go znali i kochali. Odszedł zdecydowanie za wcześnie – czytamy w oświadczeniu pozostałych członków kapeli Teenage Head.

Artysta został znaleziony martwy we własnym domu. Po pierwszych ustaleniach policja miała wątpliwości co do przebiegu ostatnich minut życia gitarzysty. Śledczy dość szybko ustalili, że Lewis padł ofiarą mordercy, a odpowiedź na to kluczowe pytanie dała późniejsza sekcja zwłok denata. To już pewne – do zgonu przyczyniła się osoba trzecia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Teenage Head (@teenage_head_official)

Nadal nie wiadomo zbyt wiele na temat przebiegu zdarzenia, w wyniku którego artysta miał zginąć. Wiadomo jednak, że martwy był już kilka dni, zanim znaleziono jego ciało. Prowadzący śledztwo policjanci podejrzewają, że sprawcą jest 41-letni syn gitarzysty. Zostały mu już postawione zarzuty.

emerytury waloryzacja kapitalu poczatkowego jak miec wyzsza emeryture

Polacy wpadną w osłupienie, jak zobaczą wypłaty za lipiec. Rząd mało o tym mówi

limit zakup cukru carrefour

Limity na zakup cukru zaostrzone! Towaru ze świecą szukać, a jego ceny nadal rosną