w

KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA!

Główny ideolog Putina w szpitalu w ciężkim stanie. Powodem atak serca po śmierci córki

Aleksandr Dugin ma przebywać w szpitalu po ciężkim ataku serca wywołanym śmiercią córki Darii. Zginęła w wyniku wybuchu ładunku podłożonego w jego aucie.

Dugin o polsce
Fars Media Corporation / CC BY 4.0

– Biedny Aleksander Dugin jest teraz w szpitalu. Nasze ogromne kondolencje – ujawnił doradca Władimira Putina Sergiej Markow. Jego słowa cytowane są przez gazety na całym świecie, w tym przez brytyjski dziennik „The Sun„. Podobno to nie jego córka, a on sam był celem ataku.

Aleksander Dugin w szpitalu. Miał dostać zawału po udanym zamachu na córkę

Nazywany „mózgiem Putina” propagandysta, któremu Władimir Putin ufa bezgranicznie, trafił rzekomo do szpitala po zawale serca. Powodem jest udany zamach, w którym zginęła jego córka Daria. W sobotę późnym wieczorem jego samochód eksplodował. W aucie przebywała wówczas tylko ona.

Ze zdjęć i filmów zrobionych na miejscu zdarzenia tuż po wybuchu pojawił się sam Dugin, który stał bezradny i łapał się za głowę. Jego stan zdrowia miał się jednak pogorszyć i obecnie ideolog Kremla rzekomo przebywa w szpitalu, do którego trafił po ataku serca.

Początkowo uważano, że to Ukraina stoi za zamachem, do którego doszło pod Moskwą. Ukraińcy jednak zaprzeczyli tym doniesieniom. Teraz publicyści podejrzewają, że zamachu dokonano na zlecenie służb rosyjskich, a celem była nie jego córka, tylko właśnie on. Cała sprawa może mieć charakter porachunków wewnętrznych w Rosji i być może jest w Rosji ktoś, kto chce go wyeliminować.

Córka Dugina, podobnie jak ojciec, często pojawiała się w rosyjskich programach propagandowych. Wielokrotnie nawoływała do zajęcia całej Ukrainy i do wybicia całego narodu. Otwarcie nawoływała też do zajęcia Polski i jej wymazania z mapy świata.

Nie żyje znany prezenter stacji TVN. Chorował na raka. Miał zaledwie 38 lat

14 emerytura 2022 netto kiedy wypłata

14. emerytura. Rząd ogłosił ważne zmiany dla seniorów. Projekt ustawy w drodze