w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje aktor z serialu „Klan” i „Barwy szczęścia”. „Składamy wyrazy współczucia”

Nie żyje uwielbiany przez miłośników seriali aktor. Miał 74 lata. W sieci pojawiły się pierwsze kondolencje i wspomnienia.

Miłośnicy seriali takich jak „Barwy Szczęścia”, „Plebania” i „Klan” nie mogą pogodzić się z odejściem jednego z ich ulubionych aktorów. Smutna wiadomość dotarła do nas rano 7 września. Zmarł słynny aktor filmowy i serialowy. Miał 74 lata.

Kazimierz Mazur nie żyje. Grał w „Klanie” i „Plebanii”

Kazimierz Mazur nie żyje, co potwierdziła agencja aktorska Wink Management, z którą współpracował. Artysta odszedł 6 września w wieku 74 lat. Nie żyje aktor Kazimierz Mazur. Urodzony w 1948 roku we Wrocławiu aktor znany był z ról odegranych między innymi w serialu „Klan„, „Plebania” czy „Barwy szczęścia„.

Swoje zrobił również na planach „Kryminalnych” czy „Na dobre i na złe„. W trakcie całej swojej kariery uczestniczył w powstaniu kilkudziesięciu produkcji i to nie tylko jako aktor. Użyczał też swojego głosu w „Kociej Ferajnie„. Starsi widzowie mogą pamiętać go z „Nocy i dni„.

Mazur ukończył naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie i tuż po niej rozpoczął swoją przygodę z ekranem. W latach 70-tych występował w Teatrze Ateneum w Warszawie, następnie związany był z Teatrem Ziemi Mazowieckiej i Teatrem Komedia.

zabraknie mleka w sklepach

Zabraknie mleka w sklepach? Jego producenci przestrzegają: „Nadciąga katastrofa”

kobieta telefon komórkowy

Rządowa aplikacja w każdym smartfonie. Będzie instalowana przymusowo przed zakupem