w

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Pogrzeb Elżbiety II. Król Karol III nie wytrzymał napięcia. Dramatyczne zdjęcie obiegło świat

Państwowy wielki pogrzeb królowej Elżbiety II dobiega końca. Trumna z jej ciałem pojawiła się na zamku Windsor. Król Karol III nie wytrzymał napięcia.

pogrzeb elżbiety ii windsor
Fot. Twitter, oprac. własne

Pogrzeb królowej Elżbiety II powoli dobiega końca. Podczas uroczystej mszy na zamku Windsor przy trumnie stał syn i król Karol III. Gdy rozległy się pierwsze takty hymnu państwowego, nie wytrzymał. Emocje wzięły górę, a to w rodzinie królewskiej rzadkie zjawisko.

Król Karol III stojąc nad trumną matki popłakał się podczas hymnu państwowego

To był przedostatni etap uroczystości pogrzebowych. W kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor odbędzie się jeszcze ostatnia uroczystość bez udziału mediów. Królowa Elżbieta II spocznie obok swoich bliskich w krypcie pod kaplicą.

Podczas mszy przy trumnie z ciałem królowej cały czas stał jej syn król Karol III. W pewnym momencie emocje wzięły górę i monarcha nie wytrzymał napięcia. Stało się to w momencie, gdy tylko rozległy się pierwsze dźwięki „God Save the King„.

Prywatna ceremonia pogrzebowa bez udziału dziennikarzy rozpocznie się o godzinie 20.30 czasu polskiego. Obecni przy trumnie Elżbiety II będzie najbliższa rodzina.

Na trumnie z jej szczątkami doczesnymi położona zostanie ziemia pobrana z królewskiego mauzoleum znajdującego się w Frogmore. Dziennikarze zauważyli moment, w którym król Karol III zalał się łzami. Starał się jednak zapanować nad emocjami w tym niezwykłym momencie.

karol iii płacze łzy windsor
Król Karol III przyłapany na ocieraniu łez w trakcie pogrzebu królowej Elżbiety II na zamku Windsor. Fot. pagesix.com

Szok! Nie żyje znany gitarzysta. Tragiczne przyczyny śmierci. „Mamy nadzieję, że znalazłeś spokój”

elżbieta ii nie żyje ostatnie zdjecie

Królowa Elżbieta II. Oto jej ostatnie zdjęcia zrobione 2 dni przed śmiercią