w ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Królowa Elżbieta II. Oto jej ostatnie zdjęcia zrobione 2 dni przed śmiercią

Zaledwie 2 dni temu zrobiono zdjęcie uśmiechniętej królowej Elżbiety II. To ostatnia fotografia. jaką wykonano tuż przed jej odejściem. Elżbieta II nie żyje.

elżbieta ii nie żyje ostatnie zdjecie
Fot. Twitter / Sebastian Payne; AFP; Zaniepokojenie wywołały siniaki na dłoni Elżbiety II.

W szkockiej rezydencji Balmoral zmarła Elżbieta II, królowa Wielkiej Brytanii. W sieci furorę robi ostatnie zdjęcie, jakie jej wykonano zaledwie dwa dni przed odejściem. Wykonano je podczas spotkania z nową premier Wielkiej Brytanii Liz Truss.

Wszystkie wydarzenia polityczne, sportowe i komediowe w Wielkiej Brytanii zostały odwołane. Przed nami 12 dni żałoby narodowej.

Ostatnie zdjęcie królowej Elżbiety II. Wykonano je zaledwie dwa dni temu

Elżbieta II panowała 70 lat i 216 dni. Łącznie 25 782 dni. Najdłużej w historii Wielkiej Brytanii, na świecie dłużej panował tylko Ludwik XIV – 72 lata

Po publikacji tego zdjęcia królowej Elżbiety II w sieci nastąpiło wielkie poruszenie. Widać na nim królową sprzed zaledwie dwóch dni. Stała, była uśmiechnięta, ale uwagę wszystkich zwracał jeden niepokojący szczegół. To sina dłoń.

Dziś lekarze, którzy opiekowali się królową, stwierdzili, że mocno obawiają się o jej zdrowie. Cała rodzina zjechała pilnie do zamku Balmoral, w którym do ostatniej minuty przebywała schorowana 96-letnia Elżbieta II.

Elżbieta II nie żyje. Operacja „Unicorn”. Operacja Jednorożec

Królowa przyjęła 6 września po południu na audiencji Elizabeth Truss, nową premier Wielkiej Brytanii, i poprosiła ją o utworzenie nowego rządu. Pani Truss przyjęła ofertę Jej Królewskiej Mości i ucałowała dłonie w momencie mianowania jej na stanowisko premiera i pierwszego lorda skarbu.

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II zmarła w wieku 96 lat. Informację o jej zgonie przekazał Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. – Królowa zmarła spokojnie w Balmoral dziś po południu. Król i Królowa Konsorta pozostaną dziś wieczorem w Balmoral, a jutro wrócą do Londynu – poinformowała rodzina królewska.

W przypadku śmierci Elżbiety II, kiedy przebywa w Szkocji, rząd w ramach tzw. Operacji Jednorożec (Operacja Unicorn) musi zawiesić całkowicie swoją działalność i przygotować się do państwowego pogrzebu królowej.

Trumna królowej może zostać przeniesiona z pałacu Balmoral do stolicy – Edynburga. Następnie królewskim pociągiem Royal Train powinna zostać przetransportowana do Londynu i do pałacu Buckingham.

Ostatni oficjalny portret Elżbiety II

Na koncie Royal Family w dniu pogrzebu pojawiło się także ostanie oficjalne zdjęcie królowej – jej portret wykonany w lutym w czasie obchodów jubileuszu z okazji 70 lat panowania.

pogrzeb elżbiety ii windsor

Pogrzeb Elżbiety II. Król Karol III nie wytrzymał napięcia. Dramatyczne zdjęcie obiegło świat

Nie żyje znana polska aktorka. Rodzina załamana. „Jeszcze wczoraj bawiłaś się pod Wrocławiem…”