w ,

Jak obstawiać La Ligę z Lewandowskim w tle?

Lewandowski Barcelona SuperBet to jeden z typów-pewniaków – to rozgrywki, na które stawia się z zamkniętymi oczami, w zasadzie niezależnie od tego, z jakim przeciwnikiem z niższej półki stanie w szranki.

la liga lewandowski

Już dawno dla polskich kibiców oglądanie rozgrywek hiszpańskiej ligi piłkarskiej nie było tak emocjonujące, jak w obecnym sezonie. Do sezonu przystąpiło aż 20 zespołów, rywalizując ze sobą o miano najlepszej drużyny podczas 38 spotkań.

Wśród najlepszych jest dzisiaj nasz najlepsze zawodnik – to właśnie postać Lewego, zachwycająca i motywująca do walki, zagrzewa najbardziej miłośników rywalizacji i piłki nożnej do robienia zakładów w La Lidze.

Lewandowski Barcelona SuperBet to jeden z typów-pewniaków – to rozgrywki, na które stawia się z zamkniętymi oczami, w zasadzie niezależnie od tego, z jakim przeciwnikiem z niższej półki stanie w szranki.

Schody zaczynają się dopiero w chwili, kiedy drużyna Lewego ma stanąć oko w oko z największym przeciwnikiem – Realem Madryt. W ferworze walki i obstawiania zakładów warto pamiętać, że wygrywać można również w inny sposób, niekoniecznie typując wynik meczu.

Co i jak obstawiać podczas rozgrywek La Ligi?

Oczywiście tam, gdzie Lewandowski w Barcelonie, Superbet stawia przede wszystkim na zakłady związane z obstawieniem wyniku spotkania. Tak robi zdecydowana większość kibiców. Ci jednak, którzy cenią sobie bardziej wyrafinowane metody na zdobywanie pieniędzy i chcą przekonać się co do słuszności swoich teorii i tez, wybierają nieco inne możliwości zakładów.

Nie można bowiem zapominać choćby i o zakładach specjalnych. Wśród nich wymienia się przede wszystkim możliwość postawienia na absolutnego zwycięzcę wszystkich rozgrywek, na to, kto spadnie o oczko niżej w lidze, ale też kto znajdzie się wśród najważniejszej ligowej czwórki lub – co w Polakach budzi chyba największe emocje – kto zostanie w tym sezonie obwołany królem strzelców.

Można też wytypować kilka bezpieczniejszych zakładów wśród standardowych propozycji. Będą to oczywiście typowania wyniku spotkania – całościowego lub tylko do przerwy, handicapy, podwójnej szansy, strzelców czy to, czy obu drużynom uda się strzelić bramkę do gwizdka obwołującego koniec pierwszej połowy spotkania.

Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Miała zaledwie 46 lat. „Walczyła do końca…”

UNICEF alarmuje! Nowe zagrożenie dla ćwierć miliona dzieci w Polsce. Rodzice muszą uważać