w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Jackowski zapowiada wielką drożyznę i puste sklepy. „Widzę wielkie kolejki za wszystkim”

Najbadziej znany w Polsce jasnowidz ma kolejne złe wiadomości dla rodaków. W jego ostatniej wizji pojawiły się gigantyczne kolejki po wszystko. I tradycyjnie drożyzna.

jackowski o inflacji
Fot. YouTube

Nie tylko wojna na Ukrainie spędza sen z powiek najbardziej lubianego w naszym kraju jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Wizjoner ostrzegał już rok temu przed narastającymi problemami gospodarczymi, które uderzą w nasze portfele. Teraz przewiduje wielkie problemy z towarami w sklepach.

Jackowski o inflacji. Zapowiada gigantyczne kolejki w sklepach

Rok temu jasnowidz Jackowski przepowiadał, że nasz kraj zaatakuje wielka drożyna, widział w swoim umyśle nawet kartki na towary i reglamentację węgla. Jego ostatnia przepowiednia poświęcona była głównie kwestii żywnościowego kryzysu.

Ludzie będą starali się zaopatrzyć, widzę dużo kolejek. Kończy się czas tej iluzji spokoju, jeżeli to spokojem można nazwać. zaczyna się czas wielu problemów, zmory obudzą się i dadzą nam o sobie znać. Lęk będzie wywołany głownie czymś nowym na świecie – powiedział Jackowski.

Zdaniem jasnowidza ogarnie nas lęk. To słowo jego zdaniem jest bardzo ważne. Jasnowidz przewiduje, że możliwe, że politycy chcą, byśmy się bali. Jesień i zima tego roku będzie zupełnie innym okresem, niż poprzednie.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem. To, co działo się przez ostatnie lata, nijak się ma do tego, co nadchodzi. Jak pytam sam siebie o jesień i zimę, to pierwsze wrażenie – poczucie chaosu, który chwilami będzie dezorientował społeczeństwo. Będzie się działo kilka rzeczy na raz. Nie będziemy mogli skupić się na jednym problemie – twierdzi jasnowidz.

Jackowski o pustostanach. „To się rozegra tej jesieni i tej zimy”

Mamy niedostatki, inflację, wysokie ceny. Raptem rząd będzie coś chciał wprowadzić, co dotyczyć będzie całego narodu. To będzie związane z nagłą sytuacją. Będzie mowa o naszym bezpieczeństwie. Rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą w ocenie opozycji czy obywateli ograniczać nasze prawa. Będzie nam się tłumaczyło, że to konieczne – stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

Zdaniem jasnowidza sytuacja w kraju na tyle pogorszy się, że politycy będą starali się – jak to określił – „zamrażać nasze przywileje„. Zapowiedział pilną debatę w Sejmie, która ma trwać cały dzień i całą noc.

To wszystko potrwa 3,5 roku. Do września przyszłego roku to się ma rozegrać. Mieliśmy prawo wyboru finansowego, ale bliska jest granica tego, że nie będziemy mieli swobody. Coś się będzie działo z pustostanami. Jak ktoś będzie miał dom, mieszkanie i będzie ono stało puste, ludzie będą musieli zgłaszać wszelkie pustostany pod rygorem kary – twierdzi jasnowidz.

Pieniądze mi się kojarzą jako… my je będziemy mieli. Oszczędności swoje. Kto będzie chciał większą sumę wypłacić, będzie musiał podać uzasadnienie – zaskoczył widzów Krzysztof Jackowski.

ufo nad lublinem

UFO nad Lublinem? Ludzie byli w szoku. Na niebie pojawił się świecący dysk

łódź podwodna posejdon

Rosyjska nuklearna supertorpeda z „bronią zagłady” wyszła w morze. NATO wydało pilne ostrzeżenie