w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG WTFWTF

Rosyjska nuklearna supertorpeda z „bronią zagłady” wyszła w morze. NATO wydało pilne ostrzeżenie

Wywiad NATO wydał niepokojący komunikat ostrzegający sojuszników w Europie przed okrętem atomowym Rosji, który kieruje się w stronę Morza Bałtyckiego.

łódź podwodna posejdon
Fot. censor.net

Wywiad NATO wysłał do sojuszników na terenie Europy ostrzeżenie związane z ruchami rosyjskich jednostek. Uzbrojony w pociski Posejdon rosyjski okręt atomowy K-329 „Bełgorod” ma obecnie kierować się na wody Morza Bałtyckiego.

Rosyjski okręt podwodny z rakietami Posejdon wypłynął z portu

NATO ostrzega! Rosyjski podwodny okręt atomowy K-329 „Biełgorod” wyposażony w sześć pocisków Posejdon wyruszył z bazy i nieoficjalnie płynie w kierunku Morza Bałtyckiego. Eksperci sojuszu wysłali niejawne pismo w tej sprawie do wszystkich służb wywiadowczych. Położenie okrętu jest stale monitorowane, ale nie ma pewności co do kierunku. Wcześniej mówiono o Morzu Karskim.

Dziennikarze włoskiego dziennika „La Repubblica” określili pocisk Posejdon mianem supertorpedy. To nośnik głowic nuklearnych, które w momencie wybuchu są w stanie wywołać – jak to określono – „radioaktywne tsunami„. Nie wiadomo też, czy wojskom USA uda się ewentualnie namierzyć takie rakiety, ponieważ nie wydzielają one zbyt dużo ciepła ani dźwięku.

Pocisk Podejson jest w stanie niszczyć całe miasta

Supertorpeda Posejdon – największy taki pocisk na świecie – jest bronią międzykontynentalną, która może zostać użyta przez Władimira Putina jako straszak. Wszystko z powodu porażki na Ukrainie, która z każdym dniem jest coraz większa. Istnieją też obawy, że Rosja zechce zniszczyć otwarty kilka dni temu rurociąg Baltic Pipe.

Amerykanie są świadomi, że Posejdony mają taką prędkość i moc, że bez problemu będą w stanie dokonać masakry miast, jeśli te znajdują się przy brzegu zbiornika wodnego. Okręt podwodny, o którym dziś tak głośno, wszedł do służby oficjalnie w lipcu 2022 roku. Ma długość 184 metrów.

W sumie na okręcie może się znaleźć maksymalnie osiem takich pocisków. Bez wątpienia są one w stanie zmieść z powierzchni planety miasta wielkości Nowego Jorku czy Los Angeles. Pocisk nie tak dawno przechodził testy, a nagranie z tego okresu można zobaczyć poniżej.

Rosyjskie groźby nuklearne nasilają się, dlatego amerykańskie wojsko już opracowuje plany ewentualnej odpowiedzi. Prezydent Rosji Władimir ostrzegł, że w razie zagrożenia integralności terytorialnej jego kraju zdecyduje się na użycie każdej możliwej formy obrony.

Źródło: La Repubblica, Defence24, Biełsat

jackowski o inflacji

Jackowski zapowiada wielką drożyznę i puste sklepy. „Widzę wielkie kolejki za wszystkim”

szatan ii rakieta

Nowa broń Putina. Tym będzie teraz grozić NATO. „Ma siać strach i zniszczenie”