w , ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG

Nie żyje znany polski celebryta. Miał zaledwie 45 lat. „Żegnaj, skarbie. Moje serce pękło”

Nie żyje 45-letni uczestnik gal Fame MMA i były mąż tancerki i aktorki Edyty Herbuś. Wiadomość o śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych.

eligiusz grabowski nie żyje

Dawid Ozdoba nie żyje. Co się stało? Prawdopodobną przyczyną śmierci była depresja, na którą uczestnik gal Fame MMA cierpiał od lat. Pierwszy raz o swoim problemie opowiedział mediom w lutym tego roku.

Dawid Ozdoba nie żyje. Co się stało?

O śmierci celebryty poinformowała matka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dawid Ozdoba, były partner Edyty Herbuś, miał zaledwie 45 lat. Od lat zmagał się z depresją, która jak widać wygrała. Po raz pierwszy opowiedział o swoim problemie dziennikarzom portalu sportowego MMA.pl.

Uciekłem od hejtu i ludzi. Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Można powiedzieć, że po trzech latach wróciłem do ludzi. Chcę, żeby wrócił ten pozytywny Ozdóbka – opowiadał sam o sobie na początku 2022 roku zmarły celebryta.

Dawid Ozdoba pierwszy raz dał się poznać dzięki popularnym telewizyjnym programom rozrywkowym. Był też tancerzem erotycznym. Jego uwarunkowania fizyczne sprawiły, że w 2013 roku pojawił się w oktagonie jako wojownik. Walczył wówczas z popularnym Robertem Burneiką.

Depresja to ciężka choroba. Jak można pomóc sobie i innym?

Walka skończyła się dyskwalifikacją Ozdoby. To jednak nie przeszkodziło mu kolejny raz stanąć do walki. Jako zawodnik MMA nigdy jednak nie osiągnął spektakularnych sukcesów. Ozdoba przyszedł na świat 3 lutego 1977 roku.

Ukończył Politechnikę Szczecińską. Pracował przede wszystkim jako tancerz i chippendales. Stał się popularny dzięki związkowi z tancerką Edytą Herbuś.

Masz depresję? A może cierpi ktoś z Twojego otoczenia?

  • Antydepresyjny Telefon Zaufania (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) — 22 484 88 01;
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, codziennie od godz. 14 do 22 — 116 123;
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny codziennie przez całą dobę — 116 111;
  • Zawsze możesz po prostu zadzwonić pod nr alarmowy 112 i zgłosić zagrożenie życia swojego lub osoby, o której wiesz, że planuje samobójstwo.

koniec 500 plus polska akademia nauk inflacja

Rząd rozważa cięcia w 500+. Wiceminister finansów ujawnił plan. Świadczenie dostaną tylko wybrani?

promocje na amazonie

Promocje na Amazon – dlaczego ten sklep jest bezkonkurencyjny?