w

Ogromny wybuch w Rosji! W blok mieszkalny uderzył myśliwiec. Ujawniono nagranie

W godzinach popołudniowych w Rosji doszło prawdopodobnie do awarii wojskowego samolotu SU-34. Pilot zdążył się katapultować, ale maszyna uderzyła w blok mieszkalny.

rosja wybuch samolotu
Fot. Twitter

Samolot wojskowy SU-34 z niewyjaśnionych przyczyn spadł uderzając w blok mieszkalny w mieście Jejsk w Rosji. O katastrofie poinformowały wszystkie rosyjskie agencje informacyjne. Naoczni świadkowie nagrali szereg filmów dokumentujących zdarzenie, w tym ogromny wybuch.

Katastrofa w Rosji. W budynek mieszkalny uderzył myśliwiec

Rosyjskie ministerstwo odniosło się już do dzisiejszej katastrofy samolotu. Miało do niej dość w trakcie ćwiczeń. doszło podczas wojskowych ćwiczeń. W blok mieszkalny uderzył z impetem spadający SU-34. To bombowiec taktyczny produkcji rosyjskiej.

Samolot był uzbrojony, dlatego na nagraniach wykonanych tuż po katastrofie przez naocznych świadków słychać wybuchy. Do zdarzenia doszło w Jejsku niedaleko granicy z Ukrainą. W tym rosyjskim mieście mieszka około 80 tys. osób.

W samolocie znajdowało się dwóch pilotów. Obaj przeżyli, bo zdążyli się katapultować. Na zdjęciu wyraźnie widać spadochron. Przyczyną katastrofy był samozapłon silnika maszyny. Rozległy pożar budynku mieszkalnego i wybuch spowodowało paliwo. W budynku odnotowano wstępnie uszkodzenia ponad 40 mieszkań.

budda pies pitbull california

Wygłodzony i bez sił mieszkał za brudnym śmietnikiem. Dziś ma szczęśliwy dom

koronavirus w komiksie

NIESAMOWITE. Twórcy komiksu przewidzieli koronawirusa 3 lata temu?