w , ,

Jak zaoszczędzić na kupnie diety pudełkowej? Cztery skuteczne porady

Jeden dzień diety pudełkowej potrafi sporo kosztować. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka elementów przed dokonaniem zamówienia. Może być taniej!

dieta pudełkowa jak podgrzewać
Fot. materiały partnera

Dieta pudełkowa jest bardzo wygodna i daje szansę na poprawę zdrowia oraz oszczędza czas. Jest jednak dość droga. Czy istnieją jakieś sposoby, dzięki którym można na niej zaoszczędzić?

Jakie są ceny diety pudełkowej?

Od 50 do 80 złotych – tyle średnio trzeba zapłacić za jeden dzień diety pudełkowej. Wobec tego najczęściej jest to większy wydatek w porównaniu do samodzielnego przyrządzania posiłków.

Osoby, które chcą korzystać z tego typu diety, mogą obecnie zamówić ją też w niższych cenach. Gdy zatem poszukiwana jest tania dieta pudełkowa Zabrze – https://likeat-cateringdietetyczny.pl/dieta-pudelkowa-zabrze/ to tylko jedno z wielu miast, gdzie można zamówić ja bez przepłacania. Jak to zrobić?

Porównaj oferty wielu firm cateringowych

Zdecydowanie najprostszym sposobem na oszczędności będzie porównanie ze sobą ofert różnych firm cateringowych, które obsługują konkretny obszar. Dzięki temu można nie tylko zobaczyć, co oferują, ale również sprawdzić ich cenniki, aby wybrać taką ofertę, która będzie mieściła się w wyznaczonym budżecie.

Warto jednocześnie porównać opinie wystawiane przez klientów na temat firm cateringowych, aby dowiedzieć się, czy są one godne polecenia. Warto pamiętać o tym, że bardzo niska cena może przekładać się na małe porcje i niską jakość posiłków, więc nie warto oszczędzać przesadnie.

Zamów próbny catering dietetyczny

Wiele firm prowadzących obsługę cateringową daje swoim klientom możliwość zamówienia próbnych posiłków, na przykład na 1-3 dni. Dzięki temu można łatwiej podjąć decyzję dotycząca wyboru konkretnej firmy.

Wybierz dłuższy plan cateringu

Bardzo dobrym sposobem, aby zapłacić za catering dietetyczny niższą cenę, jest wybranie od razu dłuższego planu, na przykład na miesiąc lub na parę miesięcy. To właśnie wtedy można uzyskać najniższe ceny w przeliczeniu na jeden dzień diety.

Oczywiście, będzie wiązało się to z koniecznością opłacenia cateringu w wyższej sumie, natomiast oszczędności będą wtedy bardzo atrakcyjne – nawet powyżej 10-20 złotych na jeden dzień zależnie od typu diety!

Wybierz mniej posiłków lub krótszy czas cateringu

Aby skorzystać z cateringu dietetycznego i zapłacić mniej, można również zdecydować się na wybranie oferty składającej się z mniejszej liczby posiłków i zamówić catering jedynie na określone dni.

Przykładowo można zapłacić mniej wtedy, gdy wybierze się catering składający się tylko ze śniadań, obiadów i kolacji, natomiast przekąski między nimi można kupować samodzielnie, na przykład mogą być to owoce.

Również bardzo dobrym wyborem będzie zamówienie cateringu jedynie na określony czas, na przykład od poniedziałku do piątku, ponieważ w weekend można mieć więcej czasu na samodzielnie gotowanie w domu.

biedronka kasa samoobsługowa przyciski

Biedronka zapowiada duże zmiany w sklepach. Konsumenci mocno je odczują

najbrudniejszy czlowiek swiata

Nie żyje najbrudniejszy człowiek świata. Nie mył się od ponad 60 lat, zmarł po kąpieli