w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Rosja wystrzeli pociski nuklearne. Padła data. Kreml: „Powiadomiliśmy Stany Zjednoczone, że…”

Rosja kontaktowała się już z przedstawicielami USA i powiadomiła o tym, że do końca października użyje broni nuklearnej. Podano też datę.

czy putin uderzy na polskę?
Fot. opracowanie własne

Rosja oficjalnie powiadomiła Stany Zjednoczone o dacie wystrzelenia pocisków nuklearnych. Testy nowej broni mają odbyć się jeszcze w październiku. Najprawdopodobniej do wystrzelenia rakiet dojdzie w trakcie zapowiadanych od dawna ćwiczeń GROM.

Broń nuklearna. Rosja wystrzeli testowo kilka rakiet. Podano datę

W trakcie ćwiczeń o kryptonimie GROM Rosja w ciągu kilku dni ma przeprowadzić próby użycia sił nuklearnych. Możliwe, że zobaczymy moment wystrzelenia pocisków balistycznych dalekiego zasięgu, zdolne do przenoszenia ładunku nuklearnego.

USA nie podoba się to, co się dzieje w Rosji. Szefowie Pentagonu ostrzegają Ukrainę przed możliwą prowokacją ze strony Kremla. Władimira Putina przestrzegł również sam prezydent USA Joe Biden. Jego zdaniem użycie broni atomowej to będzie „bardzo poważny błąd

Rosja poinformowała jednak oficjalnie Stany Zjednoczone o planowanych próbach broni nuklearnej w trakcie spodziewanych ćwiczeń. Zdaniem Kremla ćwiczenia są rutynowe.

„Rutynowe, coroczne ćwiczenia Rosji”

Rosja jest zmuszona do informowania o wszelkich tego typu planach w ramach podpisanego w 2010 roku porozumienia między Rosją a USA o nazwie New START. Do próby pocisków – zgodnie z zapowiedziami – ma dojść w dniach 26-29 października.

Powiadomiono Stany Zjednoczone. Jak już wcześniej podkreśliliśmy, są to rutynowe, coroczne ćwiczenia Rosji. W związku z tym Rosja przestrzega swoich zobowiązań w zakresie kontroli zbrojeń dotyczących przejrzystości – czytamy w komunikacie Kremla.

Rosja popełniłaby niesamowicie poważny błąd, gdyby użyła taktycznej broni nuklearnej. W tej chwili nie ma pewności, czy rzeczywiście przygotowują prowokację, nie wiem tego. Ale byłby to bardzo, bardzo poważny błąd – skomentował doniesienia Joe Biden.

najbrudniejszy czlowiek swiata

Nie żyje najbrudniejszy człowiek świata. Nie mył się od ponad 60 lat, zmarł po kąpieli

tarcza antyinflacyjna 2.0

To już w polskich sklepach prawdziwa plaga. Klienci nie mają wyjścia, jest coraz gorzej