w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Szokujące wieści. Jerzy Połomski gaśnie? Ujawniono, jak będzie wyglądać jego grób

Niepokojące informacje o uwielbianym polskim artyście pojawiły się w mediach. Jak ujawniono w „Super Expressie”, już wiadomo, jak będzie wyglądał grób Połomskiego.

jerzy połomski nie żyje
Fot. YouTube

Jerzy Połomski to postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Okazuje się jednak, że musimy jako Polacy pogodzić się z myślą, że nie zobaczymy już artysty na scenie. Stan zdrowia nie pozwala już na żadną aktywność. W dodatku za życia artysta organizuje swój pochówek.

Jerzy Połomski powoli gaśnie? Wybrał już projekt pomnika

Młodym być, więcej nic” – śpiewał lata temu. Niestety czas biegnie ekspresowo. Piosenkarz nie wystąpi na żywo, choć bardzo byśmy tego chcieli. Stan zdrowia Jerzego Połomskiego mocno niepokoi nie tylko fanów jego twórczości, ale i jego współpracowników i rodzinę

Nie od dziś wiadomo, że artysta czuje się coraz gorzej i na scenę nie powróci. Tym razem jednak dotarły do nas bardziej niepokojące informacje.

Jak donieśli dziennikarze „Super Expressu„,legenda polskiej pieśni w pełni jest świadoma tego, w jakim momencie życia się znajduje. Powoli zaczyna domykać sprawy doczesne i załatwiać sprawy przed tym, nim stanie przed Stwórcą oko w oko. Podobno już wybrał nawet projekt swojego pomnika.

89-letni obecnie artysta aktualnie przebywa w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Tam najpewniej dożyje ostatnich swoich dni. Piosenkarz nie jest już w stanie sprawić, aby „cała sala śpiewała z nami”, ale jest na tyle świadomy swojej sytuacji, by zorganizować od A do Z swój pogrzeb.

Prawa ręka Połomskiego ujawnia, jak wyglądać będzie grobowiec

Dziennikarze SE.pl ustalili, że piosenkarz z całym sercem włączył się w organizowanie swojego pochówku. Widocznie nie chce, aby ta odpowiedzialność spadła nagle na kogoś innego. Ma być tak, jak sobie to zaplanował. Menedżerka w rozmowie z dziennikiem udzieliła informacji, że wygląd pomnika został już wybrany i będzie odzwierciedlał to, jakim Połomski był człowiekiem.

Oznacza to, że grób będzie po prostu skromny. Projekt jest w trakcie tworzenia. Ma być elegancki i klasyczny. Nie może jednak zabraknąć charakterystycznych elementów, stąd możliwe, że zostanie umieszczony na płycie wizerunek artysty z mikrofonem w dłoni.

–  Zastanawiam się czy będzie to zdjęcie, czy może rysunek. Ale, tak jak mówię, jest to wstępny pomysł, który może się zmienić – ujawniła Violetta Lewandowska, menedżerka i opiekunka piosenkarza. Panu Jerzemu życzymy stu lat w zdrowiu. Mamy cichą nadzieję, że jeszcze uda mu się dla nas cokolwiek zaśpiewać.

kwota wolna od potrąceń komornik 2022

Fatalna wiadomość dla dłużników. Komornik będzie mógł zabrać z pensji dużo więcej

ulga dla klasy średniej ile wynosi emerytura renta

Ogromna podwyżka emerytur w 2023 roku! Tak wielkiej waloryzacji nie przewidział nikt