w , ,

To ostatnie zdjęcie Połomskiego przed śmiercią. Artysta pożegnał nas ciepłym uśmiechem

Jerzy Połomski, prawdziwa i niekwestionowana gwiazda polskiej piosenki, został pochowany na Powązkach w Warszawie. Tak wyglądał artysta na swoim ostatnim zdjęciu.

jerzy połomski nie żyje
Fot. YouTube

Informacja o śmierci jednego z największych polskich artystów spadła na Polaków jak grom z jasnego nieba 14 listopada wieczorem. W chwili śmierci Jerzy Połomski miał 89 lat. Dziś spoczywa już w Warszawie na cmentarzu na Powązkach. Jak wyglądał artysta przed śmiercią?

Ostatnie zdjęcie Jerzego Połomskiego przed śmiercią. Ciepły uśmiech, do którego byliśmy przyzwyczajeni

Jerzy Połomski odszedł w połowie listopada. Jeszcze w kwietniu tego roku w internecie pojawiło się nagranie, na którym widać było między innymi wiele gwiazd mieszkających w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Materiał miał skłonić do przekazania tamtejszej fundacji swojego 1% podatku.

W tym nagraniu Jerzy Połomski ostatni raz pojawił się na żywo. Gdy dziś patrzy się na ten film, łzy wzruszenia same płyną do oczu. To właśnie w tym miejscu mieszkał od lipca ubiegłego roku Połomski zmagający się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

W filmiku słychać śpiew Hanny Śleszyńskiej. Na tle piosenki widać wiele znanych twarzy. Wystąpili w nim między innymi Daniel Olbrychski, Marian Opania oraz Emilia Krakowska.

W pewnym momencie naszym oczom ukazuje się wizerunek Jerzego Połomskiego. To ostatni raz, gdy mamy okazję widzieć jego uśmiechniętą twarz. Nagranie można zobaczyć poniżej. Artysta ukazuje się nam po raz ostatni w 50 sekundzie.

ładowanie telefonu w nocy

Ładujesz telefon przez całą noc? Lepiej się tego wystrzegać. Powody są szokujące

wolski o wojnie zychowicz

Jarosław Wolski o ataku Rosji na Polskę. Nie ma złudzeń. „Ja bym się zaczął troszkę bać”