w ,

Najmodniejsze płaszcze w sezonie jesienno-zimowym 2022

Totalny must-have na każdą jesień stanowi odpowiedni płaszcz, który zrobi nam nie jeden outfit. Oto najmodniejsze płaszcze na jesień 2022.

najmodniejsze płaszcze na jesień 2022
Fot. materiały partnera

Nie da się ukryć, iż sezony modowe w 2022 roku przyniosły nam naprawdę wiele niespodziewanych wspaniałości. Mowa tutaj nie tylko o nowych hitach, ale przede wszystkim wielkich powrotach, które zachwyciły znaczną część z nas.

Można powiedzieć, że projektanci zdecydowanie byli dla nas łaskawi! Wraz z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego wiele z nas potrzebuje drastycznych zmian w szafach, gdyż letnie ubrania nie nadają się na niskie temperatury

Pora zacząć nosić odzież wierzchnią, która zapewni nam ciepło. Totalny must-have na każdą jesień stanowi odpowiedni płaszcz, który zrobi nam nie jeden outfit. Aktualnie możemy się dopatrzeć naprawdę ciekawych opcji, w które zdecydowanie warto zainwestować. Sprawdź, jaki płaszcz sprawdzi się najlepiej w sezonie jesienno-zimowym 2022!

Postaw na skórę!

W ostatnich latach zdecydowanie można powiedzieć, że jeden z materiałów prymuje, jeśli chodzi o wybieranie go. Mowa tutaj oczywiście o skórze. Skórzane kurtki, skórzane buty… klasyka. Teraz możemy zauważyć jednak kolejny panujący trend, na który skusi się niejedna z nas. Mowa tutaj oczywiście o płaszczach skórzanych.

Długie, ciężkie płaszcze są teraz bardzo często wybierane i nie da się zaprzeczyć, że wyglądają one naprawdę fantastycznie. Idealnie sprawdzają się do kozaczków za kolano, jeśli jeszcze do tego dobierzesz spódnicę czy sukienkę mini, zdobędziesz dodatkowy punkt.

Skórzane płaszcze to zdecydowanie jedna z najciekawszych opcji płaszczy, które pojawiły się na rynku modowym w ciągu ostatnich lat. Jeśli w sezonie jesienno-zimowym 2022 chcesz być modna, zdecydowanie postaw na ten wybór, nie będziesz zawiedziona!

Nieśmiertelna krata

Przez lata możemy zaobserwować, że jednym z najczęściej modnych wzorów jest właśnie krata. Jest ona niezwykle często wykorzystywanym wzorem, mowa tutaj przede wszystkim o marynarkach, garniturach, koszulach, jednak to samo tyczy się oczywiście płaszczy. Te w kratkę stanowią trend jesienno-zimowy w 2022 roku.

Jeśli więc nie wiesz w jaki płaszcz zainwestować, ten może się okazać być naprawdę fantastycznym pomysłem. Płaszcze w ten nieśmiertelny wzór możesz spotkać niemalże wszędzie, nie będzie więc problemu z tym, aby zakupić idealny dla Ciebie.

Płaszcze damskie zimowe ozdobione tym wzorem będą jeszcze bardziej modne niż te jesienne. Wybierz się więc na zakupy i znajdź płaszcz, który Ci się podoba, aby zachwycać miłośniczki mody tej jesieni!

Ciepło przede wszystkim

W tym roku mamy to szczęście, że moda zwykle łączy się z funkcjonalnością. Jak wiadomo, zimą najbardziej funkcjonalnym jest, aby zachować jak najwięcej ciepła. Tym samym powinniście wiedzieć, że jednymi z najmodniejszych płaszczy w tym roku są płaszcze futrzane oraz te przypominające kożuszki.

Sprawdzają się fantastycznie na okazje oficjalne, jak i szybkie wyjścia z domu. Wyglądają idealnie w połączeniu z sukienką, a także ze spodniami. Do tych płaszczy możesz wybrać botki motocyklowe, zarówno jak i buty na platformie. Jedno jest pewne, podbiją one Twoje serce!

Sprawdź również: Luksus za grosze – modne trendy, na które nie wydasz całej wypłaty!

fit body camp

Body camp – dla kogo? U kogo się sprawdzi i ile kosztuje? Wyjaśniamy

daja w szyje co to znaczy

Lewandowska wściekła na prezesa Kaczyńskiego. Padły gorzkie słowa. „Czuję się dotknięta”