w

PILNE. Siergiej Ławrow trafił pilnie do szpitala. Chwilę wcześniej przyleciał na szczyt G20

Minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej trafił do szpitala na Bali krótko po swoim przybyciu na odbywający się na wyspie szczyt G20.

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow został zabrany do szpitala po tym, jak doznał problemów zdrowotnych po przyjeździe na szczyt G20 na Bali.

Siergiej Ławrow w szpitalu. Kreml zaprzecza

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow został przewieziony do szpitala na Bali. Informację przekazały osoby z kręgu władz w Indonezji. Ławrow przebywa na Bali, gdzie odbywa się szczyt najbogatszych państw świata G20.

Kreml chwilę po tych doniesieniach zaprzeczył wszystkim doniesieniom o stanie zdrowia Ławrowa i nazwał je fake newsem. Ławrow znalazł się jednak w szpitalu, co potwierdził gubernator Bali. Oficjalnie mówi się o rutynowych badaniach.

Według agencji prasowej AP przyczyną przyjęcia Siergieja Ławrowa do szpitala miały być problemy z sercem. Chwilę później na Twitterze pojawiło się nagranie przedstawiające szefa rosyjskiego MSZ, który siedzi i czyta gazetę w hotelowym pokoju. Doniesienia o jego złym stanie zdrowia nazwał polityczną gierką.

łukaszenka putin wojna na ukrainie

Łukaszenka złożył Polakom życzenia na 11 listopada. Mocne uderzenie w PiS

zima 2022 prognoza

„Bomba zimna” znad Rosji zmierza w kierunku Polski. „Atak na terenach bliżej naszego kraju”