w ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje uczestniczka polskiej edycji programu „Big Brother”. Miała zaledwie 35 lat

Przyczyny śmierci młodej gwiazdy programu „Big Brother” nie zostały ujawnione. Nieoficjalnie mówi się jednak, że była to choroba nowotworowa.

Nie żyje uczestniczka drugiej edycji programu rozrywkowego stacji TVN7 o nazwie „Big Brother”. Do domu Wielkiego Brata weszła jako pierwsza. Od początku dała się poznać jako najbardziej charakterystyczna i kontrowersyjna postać show.

Karolina Sztafa nie żyje. Miała 35 lat

Zmarła Karolina Sztafa, uczestniczka drugiej edycji programu „Big Brother” (TVN7, emitowany w 2019 roku). Pochodziła z Czechowic-Dziedzic (woj. śląskie).

Absolwentka pedagogiki i resocjalizacji. Zasłynęła w programie telewizyjnym z powodu swojego góralskiego temperamentu. Była jedną z najbardziej wyrazistych osób w domu „Wielkiego Brata„.

Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie! Spoczywaj w pokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz! Na pewno byłaś cudowną mamą – napisała na Instagramie Anna Klimpel, która również uczestniczyła w show.

Karolina Sztafa z Big Brother. Miała dwie córki

Z pewnością chciałaby, aby każdy zapamiętał ją uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę. (…) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. (…) Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę – napisała Klimpel w relacji na swoim profilu.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Sztafa miała męża, z którym wychowała dwie córki – Wiktorię i Weronikę. Uwielbiała jazdę na rowerze, a pracowała jako selekcjonerka w klubie. Sama o sobie mówiła, że lubi błyszczeć, dlatego tak dobrze odnalazła się w telewizyjnym show. Zależało jej też, aby kobiety po 30-stce były dumne z tego, jak wyglądają i kim są.

stagflacja emerytura bez podatku nie do ręki bezgotówkowo poczta polska zus tylko na konto

13. i 14. emerytura sfinansowane z budżetu? Nic z tego! Prawda jest bardziej niepokojąca

andrzej duda prank nagranie

Andrzej Duda wkręcony! Za prowokacją stali Rosjanie. „Jestem niezwykle ostrożny”