w

Andrzej Duda wkręcony! Za prowokacją stali Rosjanie. „Jestem niezwykle ostrożny”

Rosjanie kolejny raz nabrali polskiego prezydenta. Andrzej Duda rozmawiał z nimi przez ponad 7 minut myśląc, że po drugiej stronie jest Emmanuel Macron.

andrzej duda prank nagranie

Prezydent Andrzej Duda wkręcony przez Rosjan kolejny raz! Rosyjscy komicy ponownie zadzwonili do naszej głowy państwa. Tym razem podali się na prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Rozmowa trwała 7 minut. Jak tłumaczy się jego zaplecze?

Andrzej Duda wkręcony. Rosjanie znów mu zrobili psikusa

Prezydent Polski został znów wrobiony. Był przekonany, że po drugiej stronie słuchawki jest przywódca Francji Emmanuel Macron. Okazało sie jednak, że to komicy z Rosji. Przez 7 minut  wrażliwymi informacjami na temat wydarzeń w Przewodowie z Rosjanami. Jak czytamy na portalu gazeta.pl, tak mniej więcej miała brzmieć rozmowa Andrzeja Dudy:

„Wierz mi, jest bardzo ostrożny. Nie winię Rosjan, to jest wojna. Myślę, że obie strony będą się wzajemnie obwiniać za tę wojnę. Myślisz, że chcę wojny z Rosją? Nie, nie chcę tego. Nie chcę wojny z Rosją i jestem niezwykle ostrożny, proszę mi wierzyć, niezwykle ostrożny.” (fragment rozmowy Andrzeja Dudy z komikami z Rosji).

Jak wyjaśniła Kancelaria Prezydenta, w czasie trwających łączeń z głowami państw i szefów rządów doszło do połączenia z osobą, która podawała się za prezydenta Francji Emmanuela Macrona. W trakcie połączenia prezydent Andrzej Duda miał rzekomo zorientować się, że to może być próba oszustwa. Dlatego też zakończył rozmowę. Problem w tym, że trwała ona ponad 7 minut.

Jak to możliwe, że pracownicy Kancelarii połączyli prezydenta Dudę z tymi ludźmi? Jak to możliwe, że w ogóle do takiej rozmowy doszło? – zapytała publicznie na Twitterze dziennikarka Dominika Wielowieyska. Po wpadce prezydenta również inni publicyści dołączyli do grona krytyków.

Prawdę mówiąc, miałem nadzieję, że to jakaś fałszywka, dlatego nic o tym nie pisałem. Ale niestety nie – napisał publicysta Łukasz Warzecha.

Andrzej Duda. Prank rosyjskich komików numer 2. Nagranie już w sieci

Do zdarzenia doszło tuż po katastrofie rakiety w Przewodowie, ale nagranie pojawiło się w przestrzeni medialnej dopiero dziś. Całości można posłuchać poniżej.

Jak to możliwe, że pracownicy Kancelarii połączyli prezydenta Dudę z tymi ludźmi? Jak to możliwe, że w ogóle do takiej rozmowy doszło? – zapytała publicznie na Twitterze dziennikarka Dominika Wielowieyska.

Rosyjscy żartownisie – Vovan i Lexus – wiele razy robili psikusy podając się za głowy państw. Naszego prezydenta wkręcili po raz drugi. Poprzednio do wpadki doszło w lipcu 2020 roku, gdy udawali sekretarza generalnego ONZ. Zadzwonili wówczas, by pogratulować Dudzie reelekcji.

Całego nagrania można posłuchać poniżej.

Nie żyje uczestniczka polskiej edycji programu „Big Brother”. Miała zaledwie 35 lat

Nie żyje znany polski duchowny. Miał 69 lat. Bronił życia dzieci nienarodzonych